Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
Nowe serie notebooków Acer TravelMate 7740 oraz 5740
W notebookach z serii TravelMate 7740 i 5740 zastosowano najnowsze procesory z rodziny Intel® Core™ i5 lub i3, które w inteligentny sposób reagują na obciążenie systemu pozwalając zarówno na wydajną pracę z kilkoma aplikacjami, jak i na wydłużenie czasu pracy na baterii. Dzięki temu, można przyspieszyć wykonywanie najbardziej wymagających zadań oraz zwiększyć produktywność podczas podróży.
Tagi: Notebook, Acer
Nowa NVIDIA  GeForce GTX 480
Najbardziej oczekiwana karta ostatnich miesięcy – GeForce GTX 480 już jest i to nawet w sklepach.
Acer Aspire Ethos
Nowe laptopy Aspire Ethos prezentują się bardzo ładnie i z klasą.
Tagi: Laptop, Aspire, Acer
1 TB w 2.5-calowej obudowie
Toshiba ujawniła dwa nowe dyski twarde 2.5”
Tagi: Toshiba, Dysk
Netbook Nokia Booklet 3G - Black
Nokia Booklet 3G to nowoczesny, niewielki i wytrzymały laptop, który charakteryzuje się piękną konstrukcją z wyświetlaczem HD-ready 10,1", wytrzymałą, aluminiową obudową oraz wysokiej klasy błyszczącym wykończeniem. Zawiera szybki system operacyjny Windows 7, niezwykle długo działającą baterię, wbudowane moduły A-GPS, 3G i Wi-Fi.
Tagi: Netbook, Nokia
Lenovo Y550 15,6" T6600 3GB
Komputer przenośny Y550 zawiera wszystkie ulubione i absolutnie najmodniejsze funkcje. Duża wydajność z pożądanymi funkcjami w zakresie rozrywki, wideo, gier i nie tylko.
Tagi: Lenovo, Notebook
Sony VAIO z procesorem i3
Notebook VAIO E to łatwość użytkowania dzięki ergonomicznie rozłożonej klawiaturze ze swobodnie rozmieszczonymi klawiszami i zintegrowaną klawiaturą numeryczną. Błyskawiczny dostęp do Internetu Po naciśnięciu przycisku WEB notebook włącza się i błyskawicznie nawiązuje łączność z Internetem. Jest idealny do surfowania w Internecie lub sprawdzania poczty np. w kawiarniach lub poczekalniach lotniskowych.
Tagi: Sony, Netbook
Notebook ACER AS5738DG 15.6''3D
Najnowsza technologia wyświetlania 3D. Oprogramowanie dołączone do notebooka umożliwia przetwarzanie tradycyjnych filmów 2D na obrazy trójwymiarowe oraz obsługę filmów stworzonych specjalnie do wyświetlania 3D. Dzięki oprogramowaniu 3D Experience twoje standardowe zdjęcia, filmy oraz gry komputerowe nabiorą głębi i przeniosą Cię na nowy poziom rozrywki multimedialnej. W komplecie znajdują się dwie pary specjalnych okularów polaryzacyjnych.
Tagi: Acer, Notebook, 3d
Lite-On eSAU108-124  BOX
eSAU108 umożliwia zapis oraz odczyt płyt DVD wykonanych we wszystkich standardach dostępnych na rynku. Szybkość zapisu jednowarstwowych płyt DVD+/-R wynosi x8, natomiast dwuwarstwowych x6. Jest to nagrywarka zewnętrzna wyposażona jest w interfejs USB 2.0.
Notebook Lenovo IdeaPad Y550
Notebooki Lenovo IdeaPad Y550 wyposażone są w zintegrowany układ graficzny nVidia Geforce GT240M i panoramiczny wyświetlacz o przekątnej 15,6 cali.
Tagi: Notebook, Lenovo


Polecamy strony: