Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
Firma SPARKLE wypuściła pierwszą płaską kartę graficzną GTS250 Low Profile
SPARKLE Co. Ltd., producent i dystrybutor profesjonalnych kart graficznych wypuściła SPARKLE GeForce GTS250 Low Profile Design, pierwszą na świecie płaską kartę graficzną, opartą na wykorzystaniu chipów graficznych GeForce GTS250, co wydatnie zwiększa osiągi komputera, jako kina domowego.
Aspire Timeline 1820PT
Laptop, ramka do zdjęć, narzędzie do prezentacji oraz notatnik: notebook Acer Aspire 1820PT może pełnić wszystkie te funkcje. Jest wyposażony w ekran dotykowy pozwalający na szybkie i intuicyjne obsługiwanie, a także w obrotowe zamocowanie wyświetlacza zapewniające wyjątkowo szerokie możliwości użytkowania.
Tagi: Notebook, Acer
Nowe Audi A8 - sportowa, luksusowa limuzyna
Audi wprowadza na rynek kolejną generację modelu A8. To fascynująca, pełna sportowego charakteru limuzyna, zapewniająca najwyższy komfort i korzystanie z innowacyjnych technologii.
Tagi: Audi, Auto
Karta graficzna XFX ATI Radeon™ HD 5970 zapewni ci niezłą jazdę!
Karta XFX ATI Radeon™ HD 5970 to wielki skok technologiczny. Ta najszybsza na świecie karta dwurdzeniowa dostępna jest w nowej lepszej wersji Black Edition, która reprezentuje najwyższą jakość dostępną na rynku, między innymi dzięki ekskluzywnemu narzędziu usprawniającemu OverVolt
XFX NVIDIA® GeForce® GT 240
Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, karta graficzna XFX NVIDIA® GeForce® GT wyraźnie zwiększy osiągi każdego komputera. Dostępna w dwóch wersjach: z 512MB pamięci GDDR3 oraz - po raz pierwszy na rynku! - 1GB pamięci GDDR5; obie wersje wyposażone są w rdzenie procesorowe 96 NVIDIA® CUDA™, dzięki którym mogą znacznie przyspieszyć większość aplikacji, niektóre nawet o 50\% w stosunku do poprzedniej generacji.
Nowa seria pamięci DDR3 Black Dragon firmy GeIL
Black Dragon to najnowsza seria wydajnych pamięci DDR3 firmy GeIL, cenionego producenta pamięci RAM. Seria obejmuje kilkanaście zestawów Dual i Quad Channel, o pojemności od 2GB (2x1GB) do 8GB (4x2GB).
Tagi: Pamięci, DDR3, GeIL
HP Pavilion dv6-1306ew
Eleganckie i stylowe notebooki HP Pavilion serii dv-6 oferują doskonały wskaźnik ceny do jakości, zapewniając zarówno wydajną, mobilną pracę, jak i multimedialną rozrywkę. Wyposażone w panoramiczne wyświetlacze 15.6'', podświetlane energooszczędnymi diodami LED pozwalają na wygodną obsługę aplikacji biurowych oraz rozrywkę w formacie HD. Dzięki nowoczesnym kartom ATI Radeon umożliwiają również zabawę w świecie gier 3D, wspieraną realistycznym dźwiękiem płynącym z głośników marki Altec Lansing. Liczne rozwiązania sieciowe zapewniają łatwe i szybkie podłączenie do sieci oraz Internetu, a najnowszy system Windows 7 gwarantuje stabilną pracę oraz wsparcie dla najnowszych technologii i rozwiązań.
Tagi: HP, Pavilion, Notebook
Nowy notebook Acer Aspire 5538  z platformą AMD Ultrathin
Acer Aspire 5538 to klasyczny notebook o bardzo cienkiej konstrukcji i złotej obudowie. Pod cienką ale trwałą osłoną kryje się nowa platforma AMD zaprojektowana, tak aby nowoczesne, bardzo cienkie notebooki były źródłem rozrywki o dużej rozdzielczości. Nowy notebook spełnia oczekiwania użytkowników dotyczące doskonałej wydajności i wyśmienitej rozrywki, dzięki czemu może z powodzeniem zastąpić komputer stacjonarny.
Tagi: Notebook, Acer, Aspire, AMD
G.Skill - prawdopodobnie najszybsze pamięci DDR3 2200
G.Skill, producent wysoko wydajnych pamięci oraz flashowych dysków SSD poszerzył ofertę o prawdopodobnie najszybsze na świecie moduły DDR3. Dwukanałowy zestaw o oznaczeniu F3-17600CL7D-4GBPIS należący do serii PI umożliwia stabilną pracę przy bardzo wysokiej częstotliwości 2200MHz oraz rekordowo niskich opóźnieniach CL7. Dodatkową zaletą jest fakt, iż osiągnięcie tak ekstremalnych parametrów pracy stało się możliwe już przy napięciu o wartości 1.65V.
Tagi: Pamięci, Yamo, G skil
SPARKLE wypuszcza nową kartę graficzną GeForce GT240 40nm dla szerokiej rzeszy graczy
SPARKLE Co. Ltd., producent i dystrybutor profesjonalnych kart graficznych wypuścił swoje nowe dzieło, SPARKLE GeForce GT240, kolejną z serii kart NVIDIA, opartej na zaawansowanych procesorach 40nm, tym samym dostarczając graczom światowej klasy produkt w dziedzinie grafiki HD.


Polecamy strony: