Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
100 milionów zagrożeń złośliwym oprogramowaniem zgłoszonych przez polskich użytkowników AVG
Naukowcy z Centrum M-TRAP badają złośliwe oprogramowanie w warunkach kwarantanny, pozyskując dane za pośrednictwem ponad 80 milionów użytkowników oprogramowania AVG na całym świecie. Dane od Polskich użytkowników rozwiązań zabezpieczających AVG, którzy zgodzili się informować o złośliwym oprogramowaniu wykrytym na ich komputerach, są gromadzone przez ekspertów z M-TRAP od stycznia tego roku.
Tagi: Avg
Szybkie i wydajne komputery pod strzechy? Tak, dzięki nowym procesorom Intel Core™ i7 i Intel™ Core™ i5
48,3\% polskich gospodarstw domowych było w 2008 roku wyposażonych w komputery, jak wynika z badań Głównego Urzędu Statystycznego. Coraz więcej użytkowników widzi potrzebę korzystania z komputera w domu, zwiększa się także liczba osób, które szukają komputerów szybkich i wydajnych – najlepiej w rozsądnej cenie. Wydajność i możliwości komputera zależą przede wszystkim od jego mózgu, czyli procesora.
Tagi: Procesor, Intel
Verbatim - patrząc w złotą przyszłość
Verbatim, specjalista w dziedzinie nośników danych, obchodzi w tym roku 40. urodziny. Z tej okazji firma przygotowała limitowaną złotą edycję zewnętrznych przenośnych dysków twardych.
Tagi: Verbatim, Dysk
Karta graficzna XFX Radeon  HD 4890 Black Edition
Dążenie do niezapomnianych wrażeń podczas gry jest ciągłym pragnieniem dla większości entuzjastów gier. Dlatego też zespół R & D, podjął się stworzenia zupełnie nowej karty graficznej XFX Radeon ™ HD 4890 Black Edition,koncentrując się na dwóch kluczowych sprawach: jak grają gracze, oraz jak odbierają i cieszą się grą. Rezultatem ich pracy są niezapomniane wrażenia podczas gry, uzyskiwane dzięki jednej z najszybszych na rynku karcie graficznej - HD 4890 Black Edition.
SPARKLE CALIBRE IDF - rewolucyjny system chłodzenia
SPARKLE Computer Co. Ltd, wytwórca i dostawca profesjonalnych kart graficznych ma zaszczyt zaprezentować CALIBRE IDF (system chłodzenia Intelligent Dual Fly) z wynalezionym przez siebie terminalem sterowania GBOX. Technologia CALIBRE IDF wprowadzi chłodzenie kart graficznych w obszar chłodzenia inteligentnego.
Tagi: SPARKLE
Notebook Acer Aspire 5536
Firma Acer zaprojektowała notebooki Aspire 5536 tak, aby cieszył wzrok oraz słuch użytkowników. Dlatego komputery z nowej serii są wyposażone w panel LCD o przekątnej 15,6 cala i formacie 16:9, a także system Dolby Home Theater® trzeciej generacji, gwarantujące rozrywkę najwyższej klasy.
Tagi: Notebook, Acer, Aspire
SPARKLE przedstawia pierwszą kartę graficzną GeForce GT 220 40nm.
SPARKLE Computer Co., Ltd., profesjonalny producent i dostawca kart graficznych, ma przyjemność przedstawić nowe karty graficzne SPARKLE GeForce GT 220 Pierwsze karty z układem NVIDIA wykonanym w technologii 40 nm. Udostępnią one większą wydajność graficzną przy niższym zużyciu energii.
SPARKLE przedstawia nowe  GeForce210
SPARKLE Computer Co., Ltd., profesjonalny producent i dostawca kart graficznych, ma przyjemność przedstawić nowe karty z serii GeForce 210 wykonane w technologii 40nm. Przy niewielkich gabarytach charakteryzują się one znakomitą wydajnością dla podstawowych zadań graficznych oraz zastosowań HTPC.
Flash, który łączy komputery
Wymiana plików pomiędzy dwoma komputerami jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wszystko dzięki pamięci flash PQI U360, która umożliwia ich połączenie i transfer danych.
Tagi: Fen, Pqi, Flash
GAME ENGINE GREEN DRAGON – narodziny Bestii
Firma YAMO, dystrybutor i producent zestawów komputerowych informuje o najnowszym zestawie z serii GAME ENGINE, skierowanych dla graczy i entuzjastów elektronicznej rozrywki. Światło dzienne ujrzał 'bestialsko' wyposażony w najnowsze technologie komputer GREEN DRAGON. Zbudowany w oparciu o najnowszą mikroarchitekturę Nehalem, dzięki swej nowoczesnej konstrukcji dostarcza wyjątkowo wysoką wydajność w przystępnej cenie!
Tagi: YAMO


Polecamy strony: