Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
Lenovo IdeaPad Y550 (59-023968) LED
Lenovo IdeaPad Y550 reprezentuje nowo opracowany wygląd - za pomocą najwyższej jakości materiałów projektanci IdeaPad stworzyli komputer spełniający równie wysokie standardy w zakresie stylistyki i wydajności.
Tagi: Lenovo, Notebook
Acer Aspire 5738PG – pierwszy notebook z ekranem dotykowym
Aspire 5738PG jest pierwszym notebookiem z funkcjami ekranu dotykowego obsługiwanymi przez nowy system operacyjny Microsoft Windows 7, które na zawsze zmienią sposób posługiwania się komputerami.
Tagi: Acer, Notebook
Obudowa USB Logilink UA0060 czarna
Stylowa, aluminiowa obudowa przeznaczona dla 3.5-calowych dysków twardych z interfejsem SATA. Dzięki temu urządzeniu możliwe jest łatwe i wygodne przenoszenie filmów, muzyki i dokumentów oraz wykonywanie kopii zapasowych.
Tagi: Obudowa, Logilink
Seria Acer TravelMate 8000 Timeline dla biznesu
Firma Acer zaprezentowała nową serię profesjonalnych notebooków TravelMate 8000 Timeline, które zaprojektowano z myślą o bezkompromisowej wydajności, wysokim poziomie bezpieczeństwa oraz bezproblemowym zarządzaniu, a także zwiększonej produktywności, jaką zapewnia ponad 8-godzinny czas pracy na baterii.
Tagi: Acer, Notebook
Acer Aspire 5738D - pierwszy na świecie notebook z wyświetlaczem 3D
Aspire 5738D to pierwszy na świecie notebook z wyświetlaczem 3D, pozwalający cieszyć się niezwykłym, przestrzennym obrazem w każdym miejscu i o każdej porze.
Tagi: Acer, Notebook
Windows 7 wspiera pamięci PQI
PQI - jako jedyny producent modułów pamięci - posiada certyfikat Microsoft Windows 7. Dzięki temu, po podłączeniu do komputera system operacyjny „rozpoznaje” urządzenie PQI, zapewnia bezproblemową współpracę i udostępnia użytkownikom dodatkowe użyteczne funkcje.
Tagi: Windows 7, Fen
QNAP sieciowy serwer plików - TS-110
Dysk sieciowy QNAP TS-110 to ekonomiczny, jednodyskowy serwer plików wyposażony w procesor pracujący z częstotliwością 800 MHz oraz 256 MB pamięci RAM.
Tagi: QNAP, Serwer
Radeon 5850 HIS 1GB 2xDVI&HDMI&DP (PCI-E) (DIRT2)
Nowa karta graficzna z procesorem ATI Radeon 5850 posiadająca 1024MB pamięci GDDR5 (256 bit) pracującej z szybkością 4000MHz to dobre rozwiązanie dla osób poszukujących wydajnego układu, sprawdzającego się w najnowszych grach 3D.
Acer wprowadza netbook Ferrari One
Firma Acer zaprezentowała serię ekskluzywnych netbooków Ferrari One. Wzornictwo oraz wyposażenie netbooka Ferrari One nawiązują do dziedzictwa najbardziej prestiżowych wyścigów na świecie.
Tagi: Acer, Notebook
Canon PIXMA MP270
PIXMA MP270 to połączenie wysokiej jakości drukowania, skanowania i kopiowania.
Tagi: Canon, PIXMA


Polecamy strony: