Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
NanoSSD
NanoSSD autorstwa Elecom to najmniejszy na świecie dysk z interfejsem SATA.
Tagi: Dysk, Ssd
EeeTop ET2002/ET2002T i ET2203T - nowości ASUS
Tajwańska firma zdecydowała się na urozmaicenie oferty komputerów All-in-One PC o trzy nowe modele - 20-calowe ET2002/ET2002T oraz 22-calowe ET2203T.
Tagi: Asus, Pc
DELL Studio 1555 T4200
DELL Studio 1555 zaprojektowany z myślą o użytkownikach wyrażających własne „ja” i odznaczających się niezwykłą kreatywnością. Produkty z serii Studio są wysoce spersonalizowane w każdym calu, łącząc w sobie estetykę i technologię w celu uzyskania zupełnie nowego stylu zaawansowanych urządzeń mobilnych.
Tagi: Dell, Notebook
AMD Phenom II Quad-Core 965 BOX Black Edition
Phenom II Quad-Core 965 BOX Black Edition to najwydajniejszy czterordzeniowy procesor firmy AMD wykonany w technologii 45nm. Posiada wbudowane kontrolery pamięci DDR2 oraz DDR3 i może być on montowany zarówno na płytach głównych ze złączem AM2+ jak i AM3. Jego dużą zaletą jest bardzo wysokie taktowanie wynoszące 3.4 GHz oraz brak blokady mnożnika. Dzięki oprogramowaniu AMD OverDrive możliwa jest łatwa zmiana taktowania pozwalająca wykorzystać system do granic możliwości.
Tagi: Amd, Phenom, Procesor
Aegis Padlock - dysk
Dysk przenośny z klawiaturą numeryczną do... szyfrowania ! Według Apricorn to produkt rewolucyjny.
Tagi: Dysk, Aegis
Dell Inspiron 11z - kompaktowy notebook CULV
Do oferty komputerów przenośnych firmy Dell po raz pierwszy zawitał notebook typu CULV - 11.6-calowy Inspirion 11z. W przeciwieństwie do większości podobnych urządzeń konkurencji, gdzie montuje się procesory Intel Core 2 Solo, Inspirion 11z wyposażono w procesor Intel Celeron 723.
Tagi: Dell, Notebook
Nieaktywowany Windows 7 do 120 dni .
Windows 7 będzie można korzystać nawet przez 120 dni bez konieczności aktywacji. Okazuje się, że powszechnie znane ominięcie 30-dniowego limitu aktywacji nie zostało usunięte z nadchodzącego systemu operacyjnego Microsoftu.
Tagi: Windows 7, System
Intel Core i5 750 w pierwszych testach
Do sieci trafiły pierwsze szczegółowe testy najtańszego procesora bazującego na układzie Lynnfield, którego premierę zaplanowano na początek września.
Tagi: Intel, Procesor, Core
Asus Eee Keyboard
Zapowiedziana w styczniu na targach CES 2009, hybryda klawiatury i komputera Eee Keyboard firmy ASUS w końcu otrzymała konkretną datę premiery. Po licznych opóźnieniach producent zdecydował się ostatecznie wydać produkt na rynek w październiku.
Tagi: Asus
Thermaltake prezentuje przenośną obudowę mid-tower - WingRS 301
WingRS 301 to mobilna i niedroga obudowa firmy Thermaltake, reprezentująca segment mid-tower.


Polecamy strony: