Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
MSI Wind U200 - ultramobilny notebook
Zapowiedziany w maju br. MSI Wind U200 to kolejne rozwiązanie ultramobilne. Jednakże w stosunku do komputerów bazujących na platformie Intel Atom, tym razem Micro-Star International skorzystało z możliwości jakie oferuje platforma CULV.
Tagi: MSI, Wind, Notebook
 NVIDIA wprowadza nowy schemat nazwenictwa swoich produktów
NVIDIA planuje kolejną kompleksową zmianę systemu nazewnictwa swoich kart graficznych.Mimo próby ujednolicenia marki pod jedną banderą - GeForce Gxx 200 - NVIDIA nie zdołała usystematyzować nazewnictwa kart w taki sposób, aby przeciętny konsument był w stanie zorientować się w poszczególnych segmentach rynkowych, do których należała dana rodzina kart. W związku z tym firma z Santa Clara planuje kolejną zmianę nazewnictwa swoich produktów.
Tagi: NVIDIA
Apple MacBook white
Zaprojektowany do mobilnego stylu życia Apple MacBook, oferuje moc obliczeniową niezbędną do codzienne pracy. Wyposażony został w nowoczesny procesor Intel Core 2 Duo 2.13 GHz, 2 GB pamięci DDR2 i pojemny dysk twardy. Ponadto potężny procesor graficzny NVIDIA GeForce 9400M zapewnia znakomitą wydajność gier i programów 3D oraz bezproblemową pracę z multimediami.
Tagi: Apple, MacBook
Asus P7P55D PRO
Płyta główna Asus P7P55D PRO została zbudowana w oparciu o chipset Intel P55 oraz wyposażona w gniazdo socket 1156 do obsługi najnowszych procesorów Intel Core i5 oraz i7. Posiada m.in. 4 gniazda pamięci DDR3, 3 sloty PCI-Express x16, 2x PCI-Express x1 i 2 złącza PCI. Ponadto płytę wyposażono w zintegrowaną kartę dźwiękową w standardzie 7.1 oraz gigabitową kartę sieciową. Dzięki takim funkcjom jak Overclocking Protection oraz Precision Tweaker 2, możliwe jest szybkie i bezpieczne zwiększenie wydajności zbudowanego na jej podstawie komputera.
Asus N90SV-UZ022K
Asus N90SV-UZ022K jest idealnym uzupełnieniem wyposażenia spotykanego w każdym mieszkaniu, dzięki możliwości dostarczenia multimedialnej rozrywki w wysokiej rozdzielczości oraz wyrafinowanemu wyglądowi. Notebook wyposażony jest w 18.4-calowy panel LCD o rozdzielczości Full HD, kartę graficzną NVIDIA GeForce GT130M z 1GB pamięci VRAM oraz markowe głośniki Altec Lansing wykorzystujące technologię SRS Premium Sound. Dodatkowo, dla zwiększenia uniwersalności N90Sv, istnieje również możliwość podłączenia go do zestawów kina domowego, konsol do gier oraz telewizorów przy użyciu interfejsu HDMI. Asus N90SV-UZ022K posiada mi.in. procesor Intel Core 2 Duo P8700 2.53 GHz, dwa dyski twarde 320GB, 4GB RAM oraz zintegrowaną kartę Wi-Fi i Bluetooth.
Tagi: Asus, Netbook
ASUS TA-U2 obudowa
Lekka, wytrzymała i wyrafinowana Unikalna metoda zespalania ramki zapewniła lekkość i wysoką wytrzymałość mechaniczną.
Tagi: Asus, Obudowa
Canon Selphy CP780 drukarka termosublimacyjna
Drukarka termosublimacyjna Canon Selphy CP780 dzięki swej kompaktowej budowie umożliwia ustawienie na biurku o niewielkiej powierzchni. Obsługę ułatwia duży, 2.5 calowy ekran LCD oraz wbudowany czytnik, który umożliwia wydruk bezpośrednio z kart pamięci. Urządzenie komunikuje się z komputerem (PC, Mac) za pomocą złącza USB. Oczywiście komputer nie jest niezbędny do drukowania, CP780 może współpracować bezpośrednio z aparatem cyfrowym lub multimedialną komórką (USB, Bluetooth, WiFi IEEE 802.11b w niektórych konfiguracjach sprzętowych).
EIZO zestaw EasyPIX
Kompletny system do kalibracji kolorów Eizo EasyPIX to idealne rozwiązanie dla zaawansowanych użytkowników lustrzanek cyfrowych.
Tagi: EIZO
Emtec cyfrowa nagrywarka wideo N100
Cyfrowa nagrywarka wideo Emtec N100. Służy do szybkiego i bezproblemowego nagrywania starych nagrań z taśm VHS na nośniki multimedialne w formacie MP4.
ASUS Mini-ITX z ION
Znany producent płyt głównych dodał do swojej oferty miniaturową płytę główną opartą na platformie ION - łączy ona procesor Intel Atom z układem graficznym NVIDIA.


Polecamy strony: