Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
Acer Aspire One Pro 531
Poszerzona rodzina netbooków Acer pozwala znaleźć rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego z użytkowników, zarówno oczekujących stałej łączności, jak i wymagających ciągłej produktywności. Seria netbooków Aspire One została poszerzona o profesjonalny model Aspire One Pro 531, którego wygląd oraz możliwości gwarantują wyjątkową satysfakcję użytkownika.
Tagi: Acer, Netbook
Asus CROSSHAIR III FORMULA
Płyta Asus CROSSHAIR III FORMULA została oparta na nowoczesnym chipsecie AMD790FX, który wspiera najnowsze procesory AMD Phenom II. Posiada m.in. cztery gniazda pamięci DDR3, dwa złącza PCI-E x16, 1Gb kartę sieciową oraz zewnętrze złącze SATA. Na uwagę zasługuje także dołączona do zestawu wysokiej jakości karta dźwiękowa SupremeFX X-Fi oferująca wysokiej jakości dźwięk w standardzie 7.1, jak również narzędzia ułatwiające overclocking oraz zabezpieczenie chroniące komputer przed spaleniem podzespołów.
Mysz Logitech Bluetooth M555b
Wykorzystaj możliwości technologii Bluetooth, w którą wyposażony jest Twój notebook. Logitech Bluetooth Mouse M555b pozwoli Ci zapomnieć o wszelkich kablach i odbiornikach, a dzięki zastosowaniu super szybkiego trybu przewijania poruszanie się po obszernych dokumentach i arkuszach kalkulacyjnych przestanie być uciążliwe.
Tagi: Mysz, Logitech
Acer informuje o pierwszym w swojej ofercie netbooku z systemem Android.
Firma Acer prezentuje swój pierwszy netbook z rodziny Aspire One z systemem operacyjnym Android umożliwiającym wyjątkowo szybki i wygodny, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dzięki systemowi Android użytkownicy netbooka Acer uzyskają dostęp do szybszego połączenia z Internetem, zwiększającego wydajność pracy w czasie podróży.
Tagi: Acer, Android
Wielki, mały SSD Transcend
Oferują pojemności do 128 GB i są nawet pięciokrotnie szybsze od tradycyjnych nośników flash USB. 1,8-calowe dyski SSD Transcend świetnie sprawdzą się jako przenośne pamięci, tym bardziej, że są niewiele większe od pudełka zapałek.
Tagi: Fen, SSD, Transcend, Dysk
Cztery nowe myszy od Verbatim
Verbatim poszerzył swoją ofertę o cztery nowe modele laserowych myszy przeznaczonych dla użytkowników laptopów oraz komputerów stacjonarnych. Indywidualne ustawienia oraz ergonomiczny kształt urządzeń zapewniają precyzję i wygodę użytkowania zarówno w domu, jak i poza nim. Nowe myszy są już dostępne na polskim rynku w cenach od 99 zł do 149 zł (sugerowane ceny detaliczne).
Tagi: Verbatim, Mysz
 Notebook Acer Aspire 3935 zdobył złotą nagrodę w konkursie Design & Innovation
Aspire 3935 firmy Acer zdobył złotą nagrodę w konkursie Design & Innovation Awards 2009 – zorganizowanym na targach Computex w Taipei przez International Forum Design, czołową instytucję w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Konkursy Design & Innovation oraz Best Choice odbywają się w ramach targów Computex, w czasie których firma Acer zdobyła cztery prestiżowe nagrody.
Tagi: Acer, Netbook
AeroCool PowerWatch Silver
Aerocool prezentuje PowerWatch pierwszy na świecie wielofunkcyjny panel z kolorowym wyświetlaczem. PowerWatch posiada funkcję kontroli obrotów i pomiaru temperatury w czterech miejscach obudowy z możliwością ustawienia trybu automatycznego i manualnego. Panel ten posiada także czytnik kart 25in1, specjalne porty USB 5V i 12V, do których możemy podłączyć takie urządzenia jak zewnętrzne dyski, huby itp.
Corsair CMPSU-1000HXEU - 1000W
Zasilacz firmy Corsair wykonany jest zgodnie z założeniami standardu ATX 2.2. Przetwornica napięcia o sprawności przekraczającej 80 \%, zestaw zabezpieczeń oraz aktywny układ korekcji współczynnika mocy (PFC) dostarczy naszemu zestawowi energii oraz zabezpieczy go przed zakłóceniami występującymi w liniach energetycznych.
Tagi: Corsair, Zasilacz
LG Combo (DVD+/-RW + Blu-ray + HD-DVD) GGW-H20L BOX black
Napęd GGW-H20L umożliwia zapis do 50GB danych na jednej płytce (BD Dual Layer). Napęd jest bardzo dobry - nagrywa jak należy i jest cichy.Niestety naped nie tak strasznie drogi, płyty Blu-ray przerażajaco drogie.
Tagi: LG, Nagrywarka


Polecamy strony: