Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
Dwukanałowe drewniane glośniki
Genius zaprezentował kolejny model drewnianych głośników dwukanałowych SP-HF850X, które przydadzą się do wykorzystania z domowym komputerem albo z przenośnymi odtwarzaczami CD/MP3.
Tagi: Genius
Nowy notebook od MSI
Koncern MSI wprowadził do sprzedaży w Polsce nowy model notebooka oznaczony symbolem X340.
Tagi: Msi, Culv
Nowy netbook Acera
Acer przygotowuje premierę nowego netbooka z 11,6-calowym ekranem o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, którego wyposażono w moduł WWAN, WiFi, Bluetooth i procesor Atom Z520.
Notebook dla dzieci
PeeWee PC Pivot Tablet to idealne rozwiązanie dla dzieci, które mogą uczyć się obsługi komputera.
Tagi: PeeWee, Pivot
Płyta Asusa z siedmioma slotami PCI-Express
Asus przedstawia płytę główną P6T7 WS Supercomputer dla procesorów Core i7, wyposażoną w sześć gniazd pamięci DDR3, siedem slotów PCI-e oraz dwa mostki nVidia NF200.
Tagi: Asus, Core i7
Radeon HD 4890 z zegarem 1 GHz
Sapphire przygotowało kartę graficzną Radeon HD 4890, opartą na procesorze RV790, który fabrycznie podkręcono do częstotliwości 1000 MHz. Nowy model posiada także 1 GB pamięci GDDR5.
Stylowy Eee PC 1008HA
Netbook Eee PC 1008HA pojawia się już w kilku europejskich sklepach, jednak nie można jeszcze go kupić. Nowe urządzenie oparte jest na procesorze Atom N280 i mierzy 2,5 cm grubości.
Tagi: Eee, Asus
Netbook z Androidem
250 dolarów będzie kosztował pierwszy netbook z mobilnym systemem operacyjnym Google Android. Komputer ma pojawić się na rynku za trzy miesiące, a jego producentem będzie chińska firma Skytone Transmission Technologies Co.
Tagi: Android, Alpha
VIA VB8002
Firma VIA zaprezentowała nowa płytę główną przeznaczoną do budowy domowego serwera mediów. Urządzenie nosi oznaczenie VB8002 i zostało wykonane w formacie Mini-ITX.
Tagi: Via, Nano, Sata, Unichrome
Acer Aspire 8935 i 5935
Firma Acer, trzeci co do wielkości dostawca na ogólnoświatowym rynku PC, wprowadza do sprzedaży nowe serie notebooków Aspire przeznaczone dla użytkowników domowych.


Polecamy strony: