Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
HP Color LaserJet CP1510 Printer series
Ta szybka i niezawodna kolorowa drukarka laserowa HP pozwala na łatwe i niedrogie tworzenie atrakcyjnych materiałów marketingowych. Nowa receptura tonera HP ColorSphere i technologia HP ImageREt 3600 umożliwiają samodzielne drukowanie obrazów fotograficznej jakości, w żywych kolorach.
HP Mini seria 1000 Vivienne Tam Edition
Najmodniejszy dodatek tej wiosny, HP Mini 1000 Vivienne Tam Edition ma przyciągającą wzrok obudowę inspirowaną przez mieszankę kultur azjatyckich i zachodnich, antyku i nowoczesności, najnowszego stylu i technologii
Tagi: Hp, Laptop
GIGABYTE  GA-EX58-EXTREME
Płyta główna GA-EX58-EXTREME jest przeznaczona dla fanów maksymalnego podkręcania podzespołów i osiągania granic wydajności. Posiada gniazdo LGA 1366 dla nowych procesorów Intela z rodzin Core I7 oraz Core I7 Extreme. Urządzenie wyposażone zostało w sześć slotów dla pamięci DDR3, która oczywiście może pracować w trybie trzykanałowym. Wbudowane trzy złącza PCI-Express 2.0 pozwali na obsługuje trybu CrossFireX oraz Triple-SLI.
Notebook Acer Aspire 3935
Zgrabny, bardzo lekki i wydajny: bezkompromisowy notebook. To nowy Acer Aspire 3935, seria bardzo lekkich notebooków o grubości poniżej jednego cala, wyposażonych w wyświetlacz o przekątnej 13,3 cala i łączących niepowtarzalny styl z najnowocześniejszymi technologiami.
Tagi: Acer, Aspire
MSI All-in-One AP1900
MSI AP1900 jest pierwszym na świecie komputerem osobistym o tak perfekcyjnej równowadze między wyglądem, a bogatą funkcjonalnością. AP1900, to najcieńszy na świecie komputer typu AIO (wszystko-w-jednym) o grubości jedynie 35 mm. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji powiększa on optycznie stanowisko pracy, zmniejszając przy tym zajmowaną na biurku powierzchnię. Niemal 19-calowy wyświetlacz LCD o proporcjach 16:9 udostępnia o 14\% większą obszar roboczy niż standardowe wyświetlacze 16:10 i pozwala uniknąć poziomych czarnych pasów na górze i w dole ekranu! Matryca potrafi wyświetlić obraz w rozdzielczości 1366 x 768. AP1900 charakteryzuje się również bardzo szerokim kątem widzenia, który osiąga 160 stopni. W odróżnieniu od tradycyjnych komputerów PC, AP1900 wyposażony został w procesor Intel® Atom™. AP1900 zapewnia pełną funkcjonalność regularnego komputera PC, ale udostępnia przy tym szereg funkcji związanych z oszczędzaniem energii i redukujących poziom generowanego w trakcie pracy szumu. Dodatkowo do dyspozycji jest szereg możliwości związanych z dostępem do Internetu i pracy w bezprzewodowej sieci LAN 802.11 g/b (opcjonalnie).
Tagi: MSI, Komputer
Scythe Mugen 2
Jest to ulepszona wersja znakomitego Scythe Mugen. Poprawione m.in mocowanie , zmniejszone odrobinę wymiary i waga oraz polepszony docisk do procesora (system black-plate).Idealnie cichy , do nowych procesorów core i7.
Antec Performance One P193
Performance One P193 firmy Antec. Oferuje ona bardzo dużo przestrzeni do zagospodarowania (o czym świadczą właściwie już same gabaryty: 51,4 x 23,8* x 59cm) oraz fabryczne wyciszenie (kilkuwarstwowe boki tłumiące hałas i wibracje, gumowe podkładki pod dyski oraz wentylatory z manualną regulacją obrotów).
Tagi: Antec, Obudowa
Pioneer - Nagrywarka Blu-Ray 8x BDR-2203
Pioneer dodaje do swojej oferty nagrywarkę Blu-Ray, potrafiącą wypalać dyski BD z maksymalną prędkością 8x.
MSI - nowy netbook Wind U123
Firma MSI wprowadziła kolejny model do swojej oferty netbooków. To netbook z 10-calowym ekranem, sprzedawany przez tajwańską korporację.
Tagi: Msi, Netbook
Larrabee Intela
Intel zaprezentował w Pekinie wafle krzemowe do nowej serii procesorów o kodowej nazwie Larrabee.


Polecamy strony: