Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
Seria kamer IP firmy Eyeview, znajdujących się w ofercie Konsorcjum FEN poszerzyła się o model CMI-H260PA.
Tagi: Fen, Kamera
Maxcube International wprowadza obudowy w formacie ATX/Micro ATX, przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników. Obudowy zostały wyposażone w bogaty zestaw złączy i doskonałe chłodzenie. Wytworzone zostały z czarnego aluminium ze srebrnymi zdobieniami, które nadają im szczególnie futurystyczny wygląd. Obie obudowy zostały wyprodukowane w sposób przyjazny dla środowiska. Obie także sprawiają, że montaż wszystkich komponentów jest niezwykle prosty i nie wymaga narzędzi.
Tagi: Maxcube, Obudowa
Laptop od Nokii?
Firma rozważa wkroczenie do branży laptopów. Pecet z logiem "Nokia"? Nie mamy nic przeciwko!
Tagi: NOKIA, Laptop
Dell Studio XPS 435
Na stronie Della pojawił się potężny desktop, wyposażony w procesor Intel Core i7, do 24 GB pamięci DDR3, trzy dyski twarde o łącznej pojemności do 4,5 TB oraz kartę Radeon HD 4870.
Asus ENGTX285 UL/HTDI/1GD3 GeForce GTX 285 Ultimate
Asus podkręca kartę graficzną GeForce GTX 285, wyposażoną w 1 GB pamięci GDDR3 i procesor GT200b, wytworzony w technologii 55 nm i pracujący z częstotliwością 712 MHz.
Procomp HOME Q82VHP98 - 4 GB RAM Windows Vista Home Premium
Seria HOME to propozycja komputerów PROcomp oparta na procesorach Intel. Ze względu na rodzaj zastosowania, komputery te posiadają uniwersalną konstrukcję pozwalającą zarówno na obsługę aplikacji biurowych, jak również programów multimedialnych.
Toshiba NB100-11B
Mały, 8,9-calowy netbook firmy Toshiba jest efektem wieloletniego doświadczenia w tworzeniu wysokiej jakości komputerów przenośnych, otwierając nowe horyzonty stylu życia online.
Tagi: TOSHIBA, Netbook
Clarus
Clarus to kolejna klawiatura typu "slim" z klawiszami typu „notebook”, w ofercie marki Excellence Line. Transparentna obudowa sprawia, ze pod wzgledem oryginalnosci designu trudno znalezc dla niej konkurentów. Dodatkowo podstawowe klawisze skrótu / multimedialne ułatwiaja dostep do programów i aplikacji. Najwyzszej jakosci materiały, z których wykonano klawiature to gwarancja bezawaryjnosci na lata.
Gateway - nowa linia notebooków
Gateway wprowadził na rynek pierwszy model z nowej serii notebooków z 14-calowym ekranem - TC. Urządzenie dysponuje ekranem z podświetleniem LED o rozdzielczości 1366x768 pikseli.
Tagi: Gateway, Notebook
 Intel SSD X25-E - dysk  SSD
Do sprzedaży trafia najnowszy i... najdroższy z dysków SSD od Intela - X25-E SATA II.
Tagi: Intel, SSD, DYSK


Polecamy strony: