Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
Acer i Asustek coraz lepiej  na rynku laptopów
Acer i Asustek udało się zwiększyć udziały na amerykańskim rynku sprzedaży laptopów.
Tagi: Acer, Asus, Laptop
SONY oprogramowanie VAIO
Doskonałe wyposażenie — oprogramowanie VAIO od SONY. Baw się i twórz własne materiały multimedialne, używając programów VAIO:
Tagi: Sony, Vaio
SONY VAIO CS
VAIO CS to modny i stylowy notebook dostępny w pięciu wyrazistych kolorach na przykład w subtelnym różu lub ognistej czerwieni. Perfekcyjne wykończenie i nowoczesny design połączone z bogatym wnętrzem z pewnością zwrócą uwagę każdego
Tagi: SONY, VAIO, Notebook
Microsoft kończy publiczną fazę beta Windows 7
Brandon LeBlanc z Microsoftu przypomniał, że zgodnie z zapowiedziami dziś od godziny 12.00 czasu pacyficznego (czyli od 21.00 czasu środkowoeuropejskiego) nie będzie można rozpocząć nowych pobrań Windows 7 Beta 1. Już trwające albo przerwane pobrania muszą być zakończone do 12 lutego o tej samej godzinie
Inteligentna karta sieciowa
Izraelska firma Commex zaprezentowała inteligentną kartę sieciową, zaprojektowaną z myślą o serwerach zawierających wielordzeniowe układy CPU.
Dell Latitude XT2
Dell oficjalnie prezentuje swój najnowszy produkt w segmencie tabletów PC, który wyposażył w 12,1-calowy ekran dotykowy, niskonapięciowy procesor Core 2 Duo i do 5 GB pamięci DDR3.
Tagi: Dell, Tablet PC
Słabe wyniki sprzedaży Core i7
Intel Core i7 to 1\% wszystkich sprzedanych mikroprocesorów Intela. Mimo krótkiej obecności na rynku i wysokiej ceny, wynik ten jest poniżej oczekiwań.
Tagi: Intel, Core i7
 Samsung M150
Futurystyczny design – Telefon Samsung M150 jest stylowo elegancki i kompaktowy Metalowa obudowa przyciąga spojrzenia Przyjazna forma jest wygodna dla użytkowników
Tagi: Samsung, Telefon
HDD Docking Station Pro MT5078
Jak szybko zgromadzić nasze cenne dane ? Wystarczy zaopatrzyć się w tak zwaną stację dokującą – na przykład taką jaką oferuje firma Media-Tech.
Tagi: HDD, DYSK TWARDY
GIGABYTE Radeon GV-R487X2-2GH-B  HD 4870X2 / PCI-E 2.0 x16
Radeon HD 4870X2 / PCI-E 2.0 x16 Układ graficzny Radeon HD 4870X2 Obsługa PCI Express 2.0 Integrated with the first 2GB GDDR5 memory and 256bit x 2 memory interface Obsługa technologii CrossFireX™ oraz Avivo™HD Dwa złącza DVI-I/D-sub/HDMI/HDCP Obsługa technologii DirectX 10.1 i OpenGL 2.


Polecamy strony: