Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
ASUS - Nova P22
Najmniejszy stacjonarny PC 2L z procesorem Core 2 Duo Nova P22 pasuje do każdego otoczenia i nadaje się idealnie dla wszystkich, którzy wymagają niewielkich rozmiarów, wyższej mobilności oraz uniwersalności zarówno podczas pracy, jak i oglądania cyfrowych treści.
Tagi: ASUS, Komputer
80 proc. rynku procesorów w rękach Intela.
W rękach koncernu znajduje się 82,1 proc. rynku, czyli o niemal jeden procent więcej niż w kwartale trzecim. W skali całego ubiegłego roku 80,4 proc. wszystkich procesorów do komputerów biurkowych oraz laptopów nosiło niebieskie logo.
Tagi: Intel, Procesor, Amd
Superkomputer AMD
Podczas tegorocznych targów Consumer Electronics Show (CES) 2009 szefowie firm AMD oraz OTOY ogłosili budowę nowego, superkomputera. Składające się z setek procesorów urządzenie może całkowicie zrewolucjonizować sposób tworzenia i dystrybucji grafiki oraz obrazu wideo HD.
Tagi: Komputer, AMD
67 proc. polskich gospodarstw domowych ma komputer.
W 67 proc. gospodarstw domowych w Polsce jest komputer, a 79,6 proc. z nich posiada dostęp do internetu - wynika z analizy Centrum Badań Marketingowych INDICATOR, przedstawionej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE).
Tagi: Internet
Acer Ferrari 1200
Firma Acer,zaprezentowała zupełnie nową serię notebooków Ferrari 1200, zaprojektowaną z myślą o dostarczeniu mobilnej mocy obliczeniowej w ekskluzywnym stylu.
Tagi: Acer, Notebook
Acer Aspire PREDATOR
Komputery z serii Acer PREDATOR, zaprojektowanej dla entuzjastów gier, zyskują znaczną przewagę nad konkurencją, ponieważ zostały wyposażone w procesory Intel® Core™ najnowszej generacji: Intel® Core™ i7 Extreme Edition lub Intel® Core™ i7.
Acer - nowy netbook Aspire One z 10-calowym wyświetlaczem
Nowy netbook 10” Aspire One, wyposażony w 10-calowy wyświetlacz, system Windows XP i wbudowany interfejs Bluetooth, zaprojektowany z myślą o szybkim, łatwym i wygodnym korzystaniu z Internetu.
Tagi: Acer, Netbook, Aspire
A4-Tech Opto-Radio G6-20D Black
Mini Mysz bezprzewodowa A4-Tech Opto-Radio G6-20D Black Producent: A4-Tech Mysz bezprzewodowa
Creative SB X-Fi fatality pro Titanum
Oficjalna karta dźwiękowa zawodów Championship Gaming Series - rekomendowana przez Fatal1ty dla zaawansowanych graczy. Creative Sound Blaster X-Fi Titanium - Fatal1ty Professional Series to karta dla zaawansowanych graczy! Nowy chipset PCI Express ze sprzętową akceleracją EAX 5.0...
Lenovo 3000 N500
Lenovo 3000 N500 to połączenie perfekcyjne wyważonej wydajności oraz przenośnych właściwości notebooka z dużymi możliwościami graficznymi, duża mocą procesora i długą żywotność baterii. Firma Lenovo koncentruje się na innowacjach, które są kluczowe dla potrzeb użytkownika i cechach, które pomagają użytkownikowi być bardziej wydajnym przy jak najmniejszych kosztach.


Polecamy strony: