Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
Welland  -  nowa stacja dokująca.
Stacja dokująca ME-601J firmy Welland – Dzięki niej możemy łatwo i szybko podpiąć dysk twardy, bez konieczności sięgania do trudno dostępnej obudowy komputera.
PACKARD BELL – IPOWER GX NOWY NOTEBOOK DO GIER
OBUDOWA W STYLU GRAFFITTI GRAFIKA NVIDIA GEFORCE 9800M GTS Z 1GB GDDR3 VRAM 17-CALOWY EKRAN FULL HD PROCESOR NOWEJ GENERACJI INTEL® CORE™ 2 QUAD
Notebook i jego złodziej to źle dobrana para.
Koncerny Intel i Ericsson poinformowały o opracowaniu technologii, która ma zabezpieczać notebook w wypadku jego zagubienia lub kradzieży.
Tagi: Intel, Ericsson, Umts
Epson zdobywa nagrodę „Pick” w kategorii skanerów
Epson GT-1500 został uznany za najlepszy skaner jednostronny w swojej klasie i otrzymał nagrodę „Pick” przyznawaną przez Buyers Laboratory Inc. (BLI) Najnowsza partia skanerów przetestowanych przez BLI obejmowała szeroką gamę urządzeń, od jednostronnych skanerów dla grup roboczych do maszyn o wysokiej mocy produkcyjnej. Spośród nich skaner Epson GT-1500 został wybrany jako najlepszy w swojej klasie.
Tagi: Epson, Skaner
Nero Move it
Nero Move it umożliwia korzystanie ze wszystkich plików multimedialnych na większości urządzeń dzięki obsłudze wszystkich typów formatów muzycznych, wideo i zdjęć! Uzyskaj szybki i bezproblemowy dostęp do plików z dowolnego źródła, np. komputera, aparatu cyfrowego, urządzeń przenośnych lub społeczności online, aby w prosty sposób przenieść je do takich urządzeń, jak iPod®, iPhone™, PSP® lub innych urządzeń czy społeczności online.
Tagi: NERO, IPOD, IPHONE
NERO 9
Nero 9 to nowa generacja cieszącego się największym na świecie zaufaniem pakietu programów do obsługi mediów cyfrowych i rozrywki domowej. Oferuje on nowe, rewolucyjne funkcje, dzięki którym możesz w prosty sposób korzystać ze swoich multimedialnych materiałów cyfrowych.
Tagi: NERO, DVD, CD, HD
MSI  Barebone Wind Nettop 110(Linux)
Barebone na chipsecie Intel® 945GC + ICH7 Procesor Intel® Atom™ 230 o częstotliwości 1,6 GHz System SUSE Linux Enterprise Desktop 10.1 *Współpraca z pamięcią SO-DIMM DDR2 533 MHz SDRAM Sieć GbE LAN Dźwięk HD 7.1 Obsługa dwóch urządzeń SATA
Tagi: Msi, Barebone, Intel, Linux
Promocja świąteczna notebooków MSI na platformie AMD
Dużymi krokami zbliża się okres świąteczny. Z tej okazji firma MSI przygotowała Promocję dla klientów.
Tagi: Msi, Amd
APC  Torba TravelPower
Torba TravelPower jest pierwszą w świecie torbą na notebooka z wbudowaną elektroniką ładującą. Te stylowe i innowacyjne torby umożliwiają Ci jednoczesne ładowanie notebooka, telefonu i PDA, z lotniczego, samochodowego lub standardowego zmiennoprądowego gniazdka zasilającego.
Tagi: APC, TravelPower, PDA
KLAWIATURA EXCELLENCE LINE LINEA ELITE USB ALUM
Ultra-płaska konstrukcja z aluminiową powłoką! 10 klawiszy szybkiego dostępu, 6 klawiszy multimedialnych.Klawisze typu notebook. 2xHUB 2.0
Tagi: Linea, Usb


Polecamy strony: