Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
Lexmark   X4650
Bezprzewodowe, wielofunkcyjne urządzenie gotowe do pracy w domu i w szkole .
Lexmark   X543dn
Wysokiej jakości biurkowe, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne umożliwiające inteligentne oszczędzanie .
Tagi: Lexmark
HP - elastyczny ekran
HP udało się stworzyć elastyczny ekran. Został on wykonany w większości z plastiku, a jego właściwości fizyczne są zbliżone do kartki papieru.
Tagi: Hp
GIGABYTE - i-RAM
GIGABYTE poprzez inteligentny niestandardowy kontroler, i-RAM działa jak dysk twardy SATA . 1.5GB / s prędkości transmisji danych. Za pomocą konwencjonalnych modułów pamięci DDR, i-RAM jest wyposażony w cztery 184-pinowe sloty DIMM, które będą przyjmować wszelkie DDR DIMM i wsparcie do 4GB pamięci. Bez mechanicznych elementów tradycyjnych dysków twardych, i-RAM jako nośnik pamięci DRAM .
Tagi: I-ram, Gigabyte
SAMSUNG drukarka laserowa kolorowa CLP-315
Ta niezwykle zgrabna i elegancka kolorowa drukarka laserowa została zaprojektowana by pasować do Twojego miejsca pracy. Jej niewielkie rozmiary sprawią, że będzie się świetnie komponować na każdym biurku.
Catalyst 8.12 (finalna wersja)
Firma AMD udostępniła kolejny pakiet sterowników dla kart graficznych i płyt głównych z procesorami ATI Radeon. Sterowniki dedykowane są kartom od serii 9500 w zwyż. Catalyst 8.12 dostępne są w wersjach dla systemów operacyjnych Windows XP i Vista.
ASUS   Essentio CS5110 Potężna moc oraz styl
ASUS Essentio CS5110, zwycięzca konkursu reddot 2008, jest nie tylko zgrabnym i stylowym urządzeniem, ale także maszyną o ponadprzeciętnej specyfikacji i potężnych możliwościach graficznych.
ASUS  V-60  Idealny dla cichych mini-wież
Obsługiwane procesory Intel® Core™2 Extreme/ Core™2 Duo/ Pentium® D (dwurdzeniowe) Intel® Pentium® 4 HT/Celeron® D (wszystkie serie) Prędkość wentylatora 2,300 obr./min. ± 10\% z PWM Materiał Miedziana podstawa, aluminiowe żeberka i 4 ciepłowody.
XFX X58i nowa płyta główna
X58i firmy XFX posiada wsparcie dla procesorów Core i7 oraz Core i7 Extreme. Sercem płyty głównej jest chipset Intel X58 z mostkiem południowym ICH10.
Lenovo W700
Lenovo W700 to laptop z czterordzeniowym procesorem Intela. Dwie karty graficzne NVIDIA Quadro FX 2700M oraz 3700M z 1 GB wydzielonej pamięci wideo oraz dwa dyski.


Polecamy strony: