Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
Notebooki z serii Aspire 4935 - czysta przyjemność oglądania filmów
Firma Acer, poinformowała o wprowadzeniu serii notebooków Aspire 4935, którą opracowano z myślą o zapewnieniu rozrywki, dostępu do zaawansowanych, cyfrowych interfejsów oraz wydajności grafiki typowej dla komputerów stacjonarnych.
S3 Graphics z pełną obsługą API OpenGL 3.0
S3 Graphics ożywia aplikacje 3D poprzez w pełni programowalny API OpenGL® 3.0 i obsługę języka jednostek cieniowania GLSL 1.3 w najnowszym sterowniku w wersji beta
ASUS miniaturowa myszka MS-71
Miniaturową, bezprzewodową myszkę ASUS MS-71 można scharakteryzować zgodnie z założeniami “ekstremalnie prosta budowa i natychmiastowa gotowość do pracy”. Jest ona niezastąpionym narzędziem pracy dla osób często podróżujących, pracujących z dala od biura.
Tagi: Asus, Usb, Vento
Panasonic KX-TDE600
Firma Panasonic Polska wprowadziła do sprzedaży nowy model centrali telefonicznej Pure-IP. KX-TDE600 to urządzenie zapewniające doskonałą integrację systemu telefonicznego z siecią IT, a także możliwość ewolucyjnego przejścia od telefonii tradycyjnej do telefonii Voice over IP. Duże możliwości i wydajność sprawiają, że TDE600 znakomicie nadaje się do użycia w średnich i dużych przedsiębiorstwach takich jak hotele, banki, szpitale czy firmy korzystające z call centers.
Tagi: Panasonic, Lan
Panasonic KX-MC6020
Nowe sieciowe urządzenie wielofunkcyjne Panasonic KX-MC6020 to oszczędność miejsca i kosztów oraz efektywniejsze zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie.
XVII Finał WOŚP: wystartowały pierwsze aukcje
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów gra, a pierwsze aukcje internetowe w ramach XVII finału już zostały wystawione.
Tagi: WOŚP, Allegro
Nettop z dwurdzeniowym Atomem
ST8 Mini to niewielkich rozmiarów komputer stacjonarny, wyposażony w dwurdzeniowy procesor Atom 330, 2 GB pamięci RAM oraz zintegrowaną grafikę Intel 945GC Express.
Tagi: Clevery, Atom, Intel
Dotykowy ekran  - zrób to sam
Tajwańska firma wprowadza na rynek zestaw TouchKit, dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się dotykowym ekranem.
Tagi: Eee PC, Acer, Samsung
ACER Aspire G7700 Predator
Wyjątkowa wydajność Aspire Predator G7700 na płycie głównej NVIDIA nForce ® 780th ® SLI , 8GB DDR2 800/1066 pamięci oraz grafika 3x NVIDIA GeForce 9800 GTX Dodatkowo, system chłodzenia, który gwarantuje doskonałe funkcjonowanie i stabilność systemu bez przegrzania, nawet po overclockingu, bez narażania maksymalnej możliwej wydajności.
Tagi: Acer, Vista, Intel
CPU-Z 1.49
Nowa wersja CPU-Z sygnowana jako wersja 1.49.
Tagi: Cpu-z


Polecamy strony: