Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
Falcon Northwest Mach V (Intel Core i7-965 Extreme Edition)
Falcon Northwest Mach V , stanowi wzór dla przyszłych trendów w wysokiej klasie komputerów. Od najnowszych procesorów Intela z dużą ilością pamięci. Będziesz musiał również zapłacić za to, co niestety będzie niweczyć wszystkich, ale najbardziej zamożnych graczy i entuzjastów.
Acer przedstawia nową serię notebooków  Aspire 5735
Firma Acer, wprowadza nową serię Aspire 5735. Są to notebooki dla użytkowników indywidualnych, wyposażone w innowacyjny wyświetlacz o przekątnej 15,6 cala i formacie 16:9, które zaprojektowano z myślą o odtwarzaniu multimediów o dużej rozdzielczości, zarówno w domu, jak i w podróży.
Tagi: Acer, Notebook
Energooszczędne GPU S3 Graphics
S3 Graphics zapowiedziała rynkowy debiut produktów marki Fujitsu, wyposażonych w procesory graficzne S3 Graphics Chrome 430 ULP (Ultra Low Power).
Tagi: S3, Lifebook, Fujitsu
Global Mobility Bazaar - promuje mobilne rozwiązania komputerowe
VIA rozpoczyna program Global Mobility Bazaar promujący mobilne rozwiązania komputerowe. We współpracy z Microsoft i ponad 15 wiodącymi chińskimi producentami PC i partnerami infrastrukturalnymi oferować będzie niedrogie, energooszczędne mininotebooki i notebooki z systemem Windows XP.
Tagi: VIA
Acer Aspire 8930G oraz Aspire 6935G
Firma Acer zaprezentowała nowe notebooki Aspire 8930G i Aspire 6935G, zaprojektowane w celu zapewnienia pasjonującej rozrywki o dużej rozdzielczości.
Pecet z Core i7
Portal SlashGear postanowił się przyjrzeć komputerowi GatewayFX6800-01e, który można nabyć ze starym procesorem Core 2 oraz nowszym Core i7.
Tagi: Intel, ATI
Biznesowy Asus B50A
W ubiegłym miesiącu na rynku swoją premierę odbył biznesowy Asus B50A. Obecnie firma wprowadza nowy, znacznie lepszy model B80A, który jest reklamowany jako urządzenie dla biznesowych elit.
Tagi: Asus
Nowy Intel Core i7
Najnowszy czterordzeniowy procesor firmy Intel oparty na architekturze Nehalem jest juz wyceniony i czeka na wystawienie do sprzedaży w Europie.
Tagi: Intel
Dwa rdzenie w technologii 40 od nVidii
nVidia pracuje nad dwurdzeniową kartą graficzną oraz nad wdrożeniem 40-nanometrowej architektury. Nvidia pracuje nad wdrożeniem 40-nanometrowego procesu technologicznego w marcu przyszłego roku. Szczegóły nie sa jednak do końca znane.
Tagi: NVidia
Western Digital My Passport Studio: nowy dysk z FireWire 800
Western Digital ogłosił nowy model dysku zewnętrznego o nazwie My Passport Studio. Posiada on w wyróżnieniu do poprzedników port FireWire 800 jako dodatek do złącz Fire Wire 400 i USB. Właściciele MacBooków i innych modeli Appla by cieszyć się tym dyskiem muszą wydać $230 (640 zł) w wersji 400GB lub $250 (700 zł) za 500GB.


Polecamy strony: