Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
Netbook Samsung NC10 od listopada w Polsce
Samsung NC10 będziemy mogli nabyć już w listopadzie tego roku. Urządzenie zostało wyposażone w panoramiczną matrycę 10,2 cala i pełnowymiarową klawiaturę, która została pokryta sproszkowanym srebrem. Firma postarała się o długą pracę urządzenia na baterii o 3 lub 6 ogniwach. Na lepszej ma możliwość pracy nawet do 8 godzin.
Tagi: Samsung
Trzy laptopy Panasonic z serii Toughbook
Firma Panasonic przygotowała trzy nowe modele laptopów z serii Toughbook. Urządzenia odporne są na upadki, brud, kurz oraz wilgoć. Pierwszy z modeli F8 posiada procesor Intel Core 2 Duo SP9300 o taktowaniu 2.26 Ghz, 1 GB pamięci RAM, matrycę 14,1 cali oraz dysk twardy 160 GB.
Tagi: Panasonic
Pavilion G60-120US
Model laptopa o nazwie Pavilion G60-120US jest pierwszym 15,6 calowym komputerem od firmy HP. Został wyposażony w procesor 2 Ghz AMD Turion X2 dual-core. Możemy także korzystać z kamerki internetowej, nagrywarki DVD, WiFi, Bluetootha oraz 250 GB dysku. G60 posiada także głośniki Altem Dansing, wejście ExpressCard oraz HDMI. Całość waży 2,75 kg. Cna to 1450 zł.
Tagi: HP
Studio Dell
Okrąglutki model Studio Hybrid Della, doczekał sie w końcu „rodzeństwa” Studio oraz Studio Slim. Oba przypominają starego, peceta o kanciastych kształtach. Wnętrza modelów nie różnią się prawie w ogóle. Do mamy wyboru Core 2 Duo lub Core 2 Quad, do 8GB RAMu, zintegrowane audio 7.1, opcja stacji Bly-ray i możliwość podrasowania grafiki dzięki ATI. Różnice pojawiają się w możliwościach rozbudowy oraz przy jednostce zasilającej. Ceny rozpoczynają się od 1230 zł.
Tagi: Dell
Firma Sony szykuje się do wprowadzenia na rynek nagrywarki Blu-ray. BWU-300S ma być dostępna od października i nagra płytę z prędkością 8x. Oprócz tego model nagrywa płyty CD (48x) a także DVD-RAM. Do kompletu zostanie dołączona płyta z filmem „Faceci w czerni”. Ta przyjemność będzie nas kosztować około 920 zł.
Tagi: Sony
11 calowy Sony VAIO TT
Urządzenie ma około 24 mm grubości, 1,3 kg wagi a także podświetlany ekran LCD. Został wyposażony w nagrywarkę Blu-ray, dysk SSD 256 GB. Jego praca opiera się na technologii Intel Core 2 Duo, RAM od 2 do 4 GB. Poza tym laptop posiada kamerę, Wi-Fi, Bluetootha, wyjście HDMI, skaner odcisków palców oraz czytnik kart MS i SD. Model jest dostępny w kolore czarnym, czerwonym oraz złotym. Urządzenie zostało wykonane z włókna szklanego.
Tagi: Sony
Dell zapowiada nowego 17-calowca
Firma Dell zapowiedziała zjawienie się nowego, 17 calowego laptopa z rodziny Precision, który jest reklamowany jako „mobilne miejsce pracy”.
Tagi: Dell
Nowa wirtualna macierz HP umożliwia przedsiębiorstwom średniej wielkości obniżenie kosztów przechowywania danych i uproszczenie zarządzania informacjami
Tagi: HP
HP EliteBook 6930 dla pracowników mobilnych
Najprostsza konfiguracja notebooka HP EliteBook 6930p z certyfikatem ENERGY STAR® waży zaledwie 2,1 kg. Komputer ten jest wyposażony w wyświetlacz panoramiczny o przekątnej 14,1 cala, jest również dostępny w wersji z opcjonalnym wyświetlaczem bezrtęciowym z matrycą Illumi-Lite podświetlaną diodami LED.
Tagi: HP
Creative Sound Blaster X-Fi Titanium - Fatal1ty Professional Series to karta dla zaawansowanych graczy! Nowy chipset PCI Express ze sprzętową akceleracją EAX 5.0 i OpenAL da ci przewagę na najnowszych komputerach PC. W połączeniu z technologiami Xtreme Fidelity zapewniającymi precyzyjny, trójwymiarowy dźwięk pozycyjny nawet w zwykłych słuchawkach, to najlepsze rozwiązanie dźwiękowe dla graczy w systemie Windows XP i Vista. Optyczne wejście-wyjście i kodowanie Dolby Digital w czasie rzeczywistym umożliwiają podłączenie do zestawu kina domowego jednym przewodem, a program PowerDVD odtwarza filmy Dolby Digital i DTS z niewiarygodnym dźwiękiem przestrzennym w słuchawkach lub głośnikach stereo.
Tagi: Creative


Polecamy strony: