Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
Firma NETGEAR, Inc. poinformowała, że z początkiem sierpnia br. nastąpiła obniżka cen na wybrany sprzęt sieciowy. Ceny urządzeń zostały obniżone nawet o 20\%.
Tagi: NETGEAR
Nano-ITX z chipsetem VIA VX800
VIA Technologies, Inc. zaprezentowała płytę główną VIA EPIA N700 Nano-ITX, zaprojektowaną jako kompletne rozwiązanie dla kompaktowych, przemysłowych komputerów PC i urządzeń automatyki przemysłowej. Płyta VIA EPIA N700 z procesorem VIA C7 1,5GHz lub VIA Eden 500MHz jest pierwszą płytą główną Nano-ITX z chipsetem VIA VX800, oferującą projektantom systemów doskonałą równowagę pomiędzy zaawansowaną miniaturyzacją i pełną funkcjonalnością.
Notebook Aspire 4930
Nowy notebook Aspire 4930 cechuje się poręcznością, eleganckim wyglądem oraz dużą wydajnością, dzięki czemu idealnie zaspokaja wszystkie potrzeby związane z rozrywką.
Tagi: Acer, Aspire
Acer TravelMate 7730
TravelMate 7730 jest idealnym narzędziem dla użytkowników z małych i średnich przedsiębiorstw, którzy poszukują profesjonalnego notebooka zapewniającego najwyższy poziom bezpieczeństwa danych, wyjątkowej wydajności i perfekcyjnej łączności, a także wyróżniającego się opływowym, ergonomicznym kształtem.
Tagi: Acer, TravelMate
Verbatim rozszerza ponadto swoją ofertę akcesoriów dla graczy i prezentuje w tym roku dwie nowe myszy – Rapier V1 i Rapier V2 – które zapewnią użytkownikom jeszcze więcej realizmu i emocji płynących z gier komputerowych.
Dyski DVD+R DL 8x LS 8,5 GB i Blu-ray BD-R 2x DL 50 GB
Verbatim jako pierwszy zaoferuje nowy dysk DVD+R DL 8x kompatybilny z funkcją Lightscribe. Połączy on jakość istniejącego dysku DVD+R DL 8x o pojemności 8,5 GB z trzema głównymi zaletami funkcji Lightscribe: brakiem zapotrzebowania na drukarkę, szybkim i łatwym wypalaniem motywów graficznych na płytach metodą „zapisz, obróć, zapisz” oraz elastycznym oprogramowaniem do tworzenia etykiet z dużym wyborem szablonów.
Tagi: Verbatim
Verbatim na IFA 2008
Verbatim oferuje w 2008 r. szeroki asortyment produktów: od tradycyjnych nośników danych i zewnętrznych dysków twardych po nowoczesne odtwarzacze multimedialne i precyzyjne myszy dla graczy.
Tagi: Verbatim
NETGEAR - małogabarytowy serwer NAS
NETGEAR prezentuje pierwszy małogabarytowy serwer NAS na sześć twardych dysków przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw
Wentylator od Batmana
Firma Enermax stworzyła wentylator, który powstał w wyniku połaczenia wysokiej wydajności wraz z zachowaniem niewielkiego poziomu szumów, dzięki czemu powstała łopata wzorowana na skrzydle nietoperza.
Tagi: Wentylator
iBOX Nautilius - klawiatura i myszka z włókna węglowego
Zestaw Nautilius to klawiatura oraz myszka iBOX, posiadające elementy z włókna węglowego i charakteryzujące się elegancją i nowoczesnością.


Polecamy strony: