Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
ASUS M3A79-T DELUXE
Ekstremalna platforma AMD do overclockingu to nowa płyta ASUS M3A79-T DELUXE stworzono w oparciu o najnowszy chipset AMD 790FX/SB750 a także dodano system zasilający, przystosowany do obsługi procesorów ze współczynnikiem TDP 140W.
Tagi: Asus
Klawiatury multimedialne Apollo
Niewielkie rozmiary i płaska obudowa oraz dodatkowe klawisze dostępu to niektóre cechy najnowszych klawiatur Apollo AK-251, AK-255 i AK-295N.
Dyski SSD generacji drugiej od OCZ
OCZ produkuje nową serię 2,5-calowych dysków Solid State Drive Core 2. Oferują zarówno interfejs SATA 3.0 Gbps, jak i USB 2.0. Zwiększono również prędkości transferu danych.
Tagi: OCZ, SSD
Averatec i jego 10-calowy netbook
Kalifornijski producent komputerów klasy ekonomicznej, wprowadzi na rynek 10-calowego netbooka, który wyposażony będzie w procesor Intel Atom oraz dysk twardy o pojemności 120 GB.
Dell projektuje 10-calowe netbooki
W październiku odbedzie się premiera 10-calowych netbooków, należących do serii E, które najprawdopodobniej oparte będą na procesorach Intel Atom.
Tagi: Dell, Subnotebook
Jupiter Mouse- drewniana myszka
Jupiter Mouse jest gadżetem, który został wyposażony w czujniki ruchu a także cztery klawisze. Urządzenie zostało wykonane z drewna oraz posiada specjalną podstawkę, na której można umieścić gadżet. Niestety jego cena nie jest zachęcająca, bo wynosi 239 dolarów.
Psystar nie boi się Appla.
Psystar, która została pozwana za produkowanie klonów firmy Appla, wstrzymała swoją produkcję tylko na jeden dzień. Urządzenia są sprzedawane o połowę taniej niż oryginalne iMaci.
Tagi: Psystar, Apple
Lenovo ThinkPad X301
Firma Lenovo poinformowała o aktualizacji laptopa ThinkPad X300. Model będzie posiadał symbol X301.
Tagi: Lenovo
Energy HUB jest nowym urządzeniem dzięki któremu będziemy mogli pomniejszyć koszty poboru energii w naszych domach.
Tagi: Hub
Verbatim - dysk twardy 640 GB
Verbatim, wprowadza na rynek swoją najświeższą innowację: 3,5-calowy zewnętrzny dysk twardy w pojemności 640 GB w atrakcyjnej cenie. Urządzenie dostępne jest w dobrze znanej, czarnej obudowie i waży mniej niż kilogram. Dysk jest już dostępny w sklepach za jedyne 382 złotych.
Tagi: Verbatim


Polecamy strony: