Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
Niedawno Intel przedstawił platformę Centrino 2 a już producenci notebooków zaczeli prześcigiwać się w prezentacji swoich nowych modeli notebooków.
Nowe notebooki Acer
Acer powiadomił o wprowadzeniu na rynek serii notebooków o nazwie Aspire. Nowe modele 7530, 5530 i 4530 będą miały w sobie dwurdzeniowy procesor AMD Turion 64 X2.
Tagi: Acer, Notebook
Po pięciu latach od pojawienia się Intel Centrino na rynku pojawi się procesor Intel Centrino 2. Notebooki, które będą opierać się na nowej technologi, zaoferują nam wsparcie dla technologi HD i blu-ray.
Tagi: Intel, Procesor
Myszka na palec
Finger Mouse to myszka zakładana na palec, która nastepnie sterujemy kursorem. Ta wersja jest bezprzewodowa i posiada zasięg 15 m. umożliwia prace na dowolnej powierzchni oprócz szkła. Bateria, która została wbudowana wystarcza na 2 godziny. Ładowanie urządzenia odbywa się za pomoca kabla USB. Model dostępny jest w cenie 43 dolarów
Tagi: Myszka
Mini desktop Acer Aspire X 1200
Acer zaprezentował trzy modele mini-desktopw. Wymiary Aspire X 1200 to 26,5 x 9,9 x 31,5 cm. W jego wnętrzu umieszczono procesor AMDAthlon X2 dual Core, 4 gb pamieci, dyski twarde oraz zintegrowana grafika GeForce 8200. urządzenie posiada również 9 portów USB, Fire Wire i czytnik kart pamięci. Jego cena z Vista Premium to od 449 do 699 dolarów za wersję z 22 calowym monitorem.
Niedawno rozpoczęła się sprzedaż on-line laptopów Asusa Eee 901. Następnie firma MSI podała informację, iż rozpoczęła dostarczanie zamówionych w przedsprzedaży modeli Wind PC.
Tagi: Asus
Laptopy Vaio
Nowe laptopy Sony Vaio oferują w sobie napęd Blu-ray. Modele maja posiadac ekran o16,4 cala z rozdzielczością 1600 x 900 pikseli.
Tagi: Sony, Vaio
Obudowa firmy  Lian Li PC-B25B
Obudowa została wykonana z aluminium, co ma zapewnić bardziej cichą pracękomputera. Wygląd jej charaktryzuje się podświetlanym niebieskim okręgiem na przednim panelu.
Tagi: Obudowa
Lancool K6 i jego futurystyczny design
Otwory wentylacyjne zostały umieszczone w dolnej części frontowego panelu, dostarczając zimne powietrze do wnętrza przez wentylator.
Kierownica od Saitek
Powyższa firma znana jest z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Kierownica ma posiadać pewny uchwyt, nawet podczas dynamicznego wyścigu.


Polecamy strony: