Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Komputery

Lista podkategorii:
Klawiatura od BTC
Firma BTC ma zamiar wprowadzić na rynek nowy produkt. Będzie to klawiatura bezprzewodowa, która posiada w sobie pilota oraz myszkę.
Powyższa obudowa daje możliwość podłączenia dysku twardego IDE 2,5”. Sharkoon Rapie-Case jest przeznaczony dla tych, którzy chcą mieć ulubioną muzykę lub filmy przy sobie. Stacja została wyposażona w interfejs USB 2.0 do 480 Mbit/s. Produkt dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, niebieskim oraz czerwonym.
Tagi: Obudowa
Nowe, odporne na wtrząsy urządzenie od firmy Toshiba
SecuRed to urządzenie odporne na zalanie, któro ma w sobie wbudowany dysk tardy o pojemności 200 GB. Oprócz tego wyposażone zostało w czytnik linii papilarnych.
Tagi: Toshiba
VIA Pico-ITX ze zintegrowanym zasilaniem
Nowa płyta główna VIA EPIA P700 z wyprowadzeniami I/O i rozbudowanym zestawem złączy, w tym Gigabit LAN, S-ATA II i zintegrowanym zasilaczem VIA Technologies, Inc, zapowiedziała dziś płytę główną VIA EPIA P700 Pico-ITX integrującą więcej funkcji w bardzo zminiaturyzowanej konstrukcji przeznaczonej do niskoprofilowych systemów, z rozbudowanymi opcjami wejść/wyjść na dwóch kartach rozszerzeń.
Zewnętrzna nagrywarka płyt CD/DVD
Nagrywarka DVD YoDrive nie wymaga dodatkowego zasilania. To miniaturowe urządzenie, w czarnej aluminiowej obudowie z interfejsem USB 2.0.
Obudowa Asus Vento 3600
Firma Asus ofiarowuje nam futurystyczne i ekstrawaganckie wyglądy swych produktów.
Tagi: Asus, Obudowa
Akasa Libra to podkładka, która schłodzi każdego notebooka. Prowadzenie strumienia powietrza, nakładka z perforowanego aluminium, dwa bardzo ciche wentylatory, to właśnie miało wpływ na większą wydajność. Podkładka charakteryzuje się eleganckim aluminiowym designem i przemyślaną konstrukcją. Zasilana jest poprzez interfejs USB. Jej cena to 119 zł brutto.
Nero i Packard Bell
Firma Nero, twórca technologii liquid media, poinformowała dziś, że w ramach nowej umowy o współpracę, Packard Bell będzie wyposażać swoje najnowsze komputery PC i notebooki w program Nero 8 Essentials.
Notebook Hp z napędem Blu-ray
Model Hp otrzymał dodatkową możliwość odtwarzania filmów w standardzie HD. Dzięki Blu-ray nabywcy notebooków HP dv6890ew, dv6899ew, dv9880ew oraz dv9890ew będą mogli osiągnąć wysoką jakość cyfrową obrazu. Notebooki Pavilion zostały także wyposażone w wysokiej klasy głośniki.
Większe klawiatury w subnotebookach
Firma Asus chce wprowadzić w serii subnotebooków Eee PC większe klawiatury, większe obudowy, pozostając przy tym samym rozmiarze ekranu.
Tagi: Asus, Subnotebook


Polecamy strony: