Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Asus ET2400INT ALL- in- One

ALL-in-One ET2400INT od Asus, to nie zwykłe urządzenie „wszystko w jednym”, to przede wszystkim ciekawie wyposażony panel multidotykowy.

Panele multidotykowe z serii Asus All-in-One PC ET2400INT wyposażone są w technologię SonicMaster zapewniającą dobrą reprodukcję dźwięku. Producent przekonuje, że jego kodeki oferują realistyczny dźwięk przestrzenny z minimalnym poziomem zakłóceń i maksymalną klarownością w szerokim zakresie częstotliwości. Technologia SonicMaster replikuje system dźwięku surround i posiada szerszy zakres głośności, niż typowe komputery typu all-in-one. All-in-One PC ET2400INT umożliwia oglądanie filmów w Full HD na 23.6-calowym wyświetlaczu. Ponadto, może być umieszczony w dowolnym miejscu, a dzięki systemowi VESA możesz zawiesić go na ścianie, jak obraz.

Urządzenie jest kompatybilne z Windows 7 Home Premium 64bit i oparte na procesorze Intel Core i5 -650 lub Intel Core i3 -540 z chipsetem Intel HM55. ET2400INT wyposażony został w pamięć DDR3 1333 MHz 2GB SO-DIMM x 4, maks. 8GB i grafikę NVIDIA G310M 1G/512M. Posiada również wbudowaną kamerę i cyfrowy mikrofon. W standardzie są także: porty USB 2.0 x 2, czytnik kart SD/ SDXC, port USB x 4, port LAN, wejście D-sub, wejście HDMI czy TV Jack. Na wyposażeniu jest również standard WLAN 802.11 b/g/n, TV tuner Digital DVBT/ Hybrid DVBT oraz ISDB-T 3 Waive.

Komputer All-in-One ET2400INT polecany jest zarówno jako urządzenie do pracy w biurze, jak i funkcjonalne wyposażenie domowych multimediów. Dla pełnego komfortu użytkowania, do każdego zestawu dołączona jest klawiatura i mysz.


Tagi: Asus, Monitor
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: