Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Monitor Philips 248C3 24 cale

Na polskim rynku pojawił się nowy 24-calowy monitor Philips 248C3 z serii Moda wyświetlający obraz o rozdzielczości 1920×1080 pikseli.

W monitorze zastosowano podświetlenie diodami W-LED, dzięki czemu jest on wolny od rtęci, począwszy od procesu produkcji, aż po jego utylizację. Na szczególną uwagę zasługuje energooszczędność monitora potwierdzona certyfikatem EnergyStar 5.0. W trybie pracy standardowej monitor pobiera tylko 16,6 W.

Sterowanie monitorem odbywa się za pomocą reagujących na dotyk ikon SmartTouch, które zastępują standardowe przyciski znajdujące się zazwyczaj na obudowie. Po aktywacji ikony SmartTouch świecą się, informując o wykonywaniu zadanych poleceń.

Monitor Philips 248C3 wyposażony został w dwa gniazda HDMI, co pozwala na jednoczesne podłączenie dwóch źródeł sygnału: np. komputera PC oraz odtwarzacza multimedialnego lub kamery wideo. Tym samym w prosty sposób możemy przełączać dwa źródła sygnału bez potrzebny odpinania kabli.

Monitor charakteryzuje się kontrastem statycznym na poziomie 1000:1, ale dzięki technologii SmartContrast osiąga wartość dynamiczną nawet 20 000 000:1. Interfejs HDMI umożliwia wyświetlanie obrazu 16:9 Full HD 1080p.Monitor razem z podstawą waży 4,5 kg.

Cena: 949 zł


Tagi: Monitor, Philips
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: