Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Monitory LCD

22'' Asus LS221H
Elegancja jest kluczem do wywołania pozytywnych emocji - zobacz jak w monitorze Asus LS221H połączono twarde, szafirowe szkło ochronne matrycy z naturalną, miękką skórą, znajdującą się na panelu sterującym. Będąc najcieńszym monitorem na świecie, jego boczny profil sprawia niesamowite wrażenie, gdyż wydaje się że 22-calowy monitor wygląda bardziej jak otwarte czasopismo. Smukłe linie oraz wyraźne krawędzie idealnie współgrają z prostotą projektu. LS221H korzysta z technologii Splendid Video Intelligence, która optymalizuje obraz poprzez inteligentną korekcję koloru, jasności, kontrastu oraz ostrości. Ponadto technologia Trace Free zmniejsza czas reakcji piksela do 2ms, aby zawsze wyświetlać ostry obraz bez smug i opóźnień, szczególnie podczas wirtualnych rozgrywek lub oglądania dynamicznych scen.
Tagi: Asus, Lcd, Monitor
19'' Asus VW192DR
Szeroki panel LCD o proporcjach obrazu 16:10 zastosowany w VW192DR jest stworzony do pracy z wieloma okienkami jednocześnie, umożliwiając zwiększenie produktywności. Jego szerszy kąt widzenia jest bardziej komfortowy i dostosowany do specyfiki ludzkiego oka, natomiast możliwość wyświetlenia pełnej palety 16.7 milionów kolorów gwarantuje wyświetlanie bogatego kolorystycznie obrazu.
Tagi: Asus, Lcd, Monitor
Samsung N510 - ION.
Samsung kolejny raz miło zaskakuje - jego nowy mini-laptop nie jest może rewolucyjny, ale na pewno pachnie od niego świeżością.
19'' iiyama Prolite E1906S
19-calowy ProLite E1906S to pierwszy monitor iiyama z nowej serii ECO, przyjaznej środowisku naturalnemu. Dzięki zmianie technologicznej - przejściu z 4 lamp podświetlających na 2 – panel ten charakteryzuje się bardzo niskim typowym zużyciem energii oraz możliwością zredukowania go jeszcze bardziej poprzez włączenie trybu ECO. ProLite E1906S to także doskonały czas reakcji matrycy (5 ms) i wysoki poziom kontrastu (20000:1 ACR). Monitor wyposażony jest w cyfrowe złącze DVI i analogowe D-Sub.
Tagi: Iiyama, Monitor, Lcd
40" Samsung B651
40-calowy Samsung B651 z ekranem o rozdzielczości Full HD wyświetla pełen szczegółów, najwyższej jakości obraz. Dzięki umieszczeniu dodatkowych ramek interpolacyjnych między ramkami TV oraz wyświetlaniu obrazu z częstotliwością 100 Hz, zredukowano efekt rozmycia ruchomego obrazu. Model B651 posiada m.in. cyfrowy tuner DVB-T MPEG4 i HD TV, USB 2.0 na panelu bocznym z możliwością odtwarzania filmów, 4 złącza HDMI oraz technologię DLNA pozwalającą na podłączenie i wyświetlanie zawartości PC na ekranie telewizora.
Tagi: Samsung, Lcd, Monitor
Dell  24" z matrycą IPS
Dell UltraSharp U2410 posiada 24-calową matrycę IPS, która charakteryzuje się 96\% odwzorowaniem kolorów Adobe RGB i 100\% odwzorowaniem sRGB.
Tagi: Dell, Monitor, Lcd
46" Samsung B8000
Elegancki telewizor o najsmuklejszej obudowie i najczystszych barwach Samsung LED TV serii 8. Niezwykle smukłe telewizory zostały zaprojektowane jako jednolita bryła nieskazitelnego kryształu. Na ekranie LED barwne szczegóły są uchwycone w każdej klatce. Usunięto rozmazanie krawędzi obrazu, wyświetlając jednocześnie pełne i intensywne kolory w każdym pikselu. Oglądaj programy telewizyjne, strony internetowe lub własne materiały, mając pełną świadomość, że równocześnie zachowujesz się fair w stosunku do środowiska naturalnego.
HP Pavilion 2709m - 27-calowy monitor
HP wprowadziła do sprzedaży 27-calowy monitor Pavilion 2709m o rozdzielczości 1920x1080 pikseli.
Tagi: Hp, Monitor, Lcd
BenQ MK2442 -  hybryda monitora z telewizorem
BenQ zamierza wprowadzić do oferty wyświetlacz LCD, który ma pełnić zarówno rolę monitora, jak i pełnoprawnego telewizora.
23" Samsung SyncMaster F2380
Ultra cienki monitor, opracowany z myślą o optymalizacji pracy. Oparty na innowacyjnej matrycy cPVA gwarantuje precyzyjne odwzorowanie kolorów oraz nieprawdopodobną wyrazistość. Szerokie kąty widzenia pozwalają na wyświetlanie wyraźnego obrazu oglądanego z każdego nachylenia, co zdecydowanie rozszerza możliwości ustawienia monitora oraz jego wydajność. Węższa obudowa (15 mm) oznacza większy ekran, a 2.5 mm głębokość ramki minimalizuje odbicie światła. 130 mm regulowana podstawa zapewnia pełną dowolność ustawienia monitora.
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: