Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Monitory LCD

Pioneer zapowiedział pojawienie się nowych telewizorów LCD. Mają posiadać one ciekłokrystaliczne panele, produkowane przez Sharpa.
Tagi: Pioneer
Nowy telewizor LCD Westinghouse Digital
Firma Westinghouse Digital wprowadziła na rynek nowy 16 calowy telewizor LCD.
Armani i Samsung razem
Samsung pragnie kontynuować współpracę z włoskim projektantem mody Giorgio Armanim. Po telefonie komórkowym SGH-P520 zaprojektuje telewizor. Na targach International Furniture Fair w Mediolanie producent poinformował o wydaniu 100 Hz paneli LCD o przekątnych 46 i 52 cali.
Monitory z serii Acer X3 są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy potrzebują nowoczesnego, panoramicznego wyświetlacza o doskonałym stosunku ceny do przekątnej obrazu. Wszystkie monitory panoramiczne z serii X3 mają atrakcyjną czarną lub dwubarwną, srebrno-czarną, obudowę i spełniają wysokie wymagania użytkowników przywiązujących dużą wagę do ceny.
Tagi: Acer, LCD
Samsung i Sony chcą zainwestować około $1.9 miliarda wspólnie w nowoczesne panele LCD przeznaczone dla użytkowników domowych.
Tagi: Samsung, Sony, LCD
Acer AL 1917L- nowy monitor LCD z podświetleniem LED
Nowy monitor Acer AL1917L jest wyposażony w najnowsze technologie, w tym podświetlenie LED, oraz ma ergonomiczną konstrukcję. Technologia LED w znacznym stopniu zwiększa nasycenie barw i ułatwia zarządzanie kolorami, dzięki czemu na ekranie uzyskuje się jaśniejsze i żywsze kolory.
Tagi: Acer, LCD
Panoramiczne monitory Acera
Firma Acer prezentuje dynamiczne i eleganckie serie panoramicznych monitorów P3 i X3, przeznaczonych dla użytkowników indywidualnych
Tagi: Acer, LCD
Firma Acer prezentuje monitory profesjonalne.
Seria monitorów Office została opracowana z myślą o pracownikach biurowych oraz profesjonalistach, którzy cenią precyzyjne wyświetlanie obrazu, doskonałą ergonomię oraz długoterminową produktywność. Seria Office obejmuje modele różnych rozmiarach wyświetlaczy, od 17-calowego o formacie 4:3 po panoramiczny 27-calowy. Wszystkie modele z serii Office są wyposażone w eleganckie, ale dyskretne obudowy w kolorze srebrno-tytanowym. Ponadto, w modelach o przekątnych ekranu od 17 do 22 cali zastosowano innowacyjną podstawę z regulacją wysokości oraz funkcją obracania ekranu (pivot), dzięki której monitor można łatwo ustawić w dogodnej pozycji i zapewnić najwyższy komfort pracy.
Tagi: Acer, LCD
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: