Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Monitory LCD

Eizo DuraVision FDF2301-3D
Eizo przedstawił swój pierwszy monitor 3D, który generuje obraz dający wrażenie trójwymiarowego bez użycia specjalnych okularów.
Tagi: Eizo, Monitor
ViewSonic dwa nowe modele monitorów.
ViewSonic wprowadził do swojej oferty następne dwa modele wykorzystujących diody półprzewodnikowe. Mają one rozmiary 22 i 24" i wchodzą w skład serii VG36-LED.
3 X Monitor 21,5 TFT HP
HP ZR22w to monitor z serii Performance, który spełnia wymagania zaawansowanych użytkowników dotyczące jakości obrazu oraz wymagania biznesowe dotyczące ekonomiczności i energooszczędności.
Tagi: Monitor, Hp
Monitor  LCD TV LG M227WDP-PC
Wymarzony monitor dla graczy. Telewizja, filmy, gry i muzyka… - ten monitor to wspaniałe centrum rozrywkowe przez okrągłą dobę.
Tagi: Monitor, Lcd
Samsung - stylowe i ekologiczne monitory z serii 31
W tym miesiącu Samsung wprowadzi do handlu nową serię monitorów LCD określoną po prostu jako "31". W jej skład wchodzą cztery modele - 20" BX2031, 21.5" BX2231, 23" BX2331 i 24" BX2431.
Tagi: Samsung, Monitor
Super+ Resolution
Podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie LG Electronics zaprezentował nową technologię Super+ Resolution, która wprowadza nowy standard jakości obrazu wyświetlanego przez monitor.
Tagi: LG, Monitory
Sharp Quattron
W Berlinie na targach IFA 2010 Sharp zaprezentował swój nowy telewizor - Quattron.
Monitor LG W63D
Firma LG wprowadza na polski rynek monitor W63D pozwalający na wyświetlanie multimediów w 3D.
Tagi: Monitor, LG
SONY KDL-46HX800
46" (117 cm), Full HD 1080, telewizor LCD 3D, podświetlenie Dynamic Edge LED, Motionflow 200Hz PRO Smukły, kinowy ekran odznaczający się dużym kontrastem Niezwykła płynność scen z szybko zmieniającym się obrazem Zgodność z technologią trójwymiarowego obrazu Full HD
Tagi: Sony, Telewizor
ProLite E2271HDS-B  Iiyama
Japoński producent monitorów iiyama wprowadza na rynek nową panoramę charakteryzującą się świetnymi parametrami, wysoką oszczędnością energii i ciekawą stylistyką.
Tagi: Iiyama, Monitor, Lcd
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: