Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Monitory LCD

BenQ GL
BenQ przedstawia nową serię monitorów LCD przeznaczonych do użytku domowego. Wyświetlacze dzięki wykorzystaniu podświetlenia LED charakteryzują się niskim zapotrzebowaniem na energię i wysoką wartością kontrastu dynamicznego, która wynosi 12 000 000:1.
Tagi: BenQ, Monitor, Lcd, Led
Monitor ViewSonic VX1932wm
Firma ViewSonic wprowadza na rynek polski ekologiczny monitor ViewSonic VX1932wm, który nie zawiera rtęci i spełnia zaostrzone, ekologiczne normy europejskie.
Sony internet tv - KDL-52NX800
52" (132 cm), Full HD 1080, telewizor LCD z wzornictwem Monolithic Design, podświetleniem Edge LED i zintegrowaną siecią Wi-Fi® Niezwykle smukłe, minimalistyczne wzornictwo Monolithic Design Wbudowana sieć Wi-Fi umożliwiająca korzystanie z materiałów i serwisów internetowych Płynność dynamicznych scen i ostre szczegóły
Tagi: Sony, Telewizor
37'' Samsung LE37B6000
Elegancki telewizor o ultrasmukłej obudowie i najczystszych barwach może być tylko jeden. Oczywiście jest nim telewizor Samsung LED serii 6. Niezwykle smukłe telewizory zostały zaprojektowane jako jednolita bryła nieskazitelnego kryształu. Na ekranie LED barwne szczegóły są uchwycone w każdej klatce. Usunięto rozmazanie krawędzi obrazu, wyświetlając jednocześnie pełne i głębokie kolory w każdym pikselu.
 LG LX9500 pierwszy monitor LED z 3D i HD
LG zaprezentowało pierwszy telewizor 3D oparty w całości na technologi LED model LX9500 .
Tagi: Lg, Monitor, Led, Lcd, Telewizor
Monitor Acer D241H Display+ ewolucja gatunków
Acer D241H rozpoczyna prawdziwą rewolucję w świecie monitorów komputerowych. To znacznie więcej niż wyświetlacz komputera stacjonarnego lub notebooka, ponieważ pomaga w organizowaniu codziennych spraw oraz pozwala na odtwarzanie cyfrowych multimediów.
Tagi: Monitor, Acer
Monitor Samsung 22" LCD LD220HD
Złącza HDMI firmy Samsung to najszybszy i najbardziej bezpieczny sposób łączenia cyfrowych urządzeń peryferyjnych HD z monitorem. Podłączaj w niezwykle prosty sposób odtwarzacze DVD, kamery, konsole gier wideo i aparaty za pomocą cyfrowego wejścia, zapewniającego najwyższą cyfrową jakość.
Tagi: Monitor, Samsung, Lcd
Fujitsu - Monitor XL3220T
XL3220T to doskonały wybór dla użytkowników, którzy stawiają monitorowi wysokie wymagania w grach i zastosowaniach multimedialnych.
Tagi: Fujitsu, Monitor, Lcd
EIZO ColorEdge CG210WLCD
Eizo ColorEdge CG210W to wysokiej klasy, profesjonalny monitor o przekątnej 21.1 cala (proporcje 16:10) należący do serii ColorEdge Creator Edition.
Tagi: EIZO, Lcd, Monitor
Monitor Benq 24 LED V2410Eco
Doskonała jakość obrazu ,24 cale z technologią podświetlania Diody LED , dobre wykonanie i bardzo ładny wygląd.
Tagi: Monitor, Benq
Zobacz następne strony:


Polecamy strony: