Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Ford

Nowa Fiesta
Nowa Fiesta jest wyrazem wszystkiego co inspirujące we współczesnym wzornictwie, architekturze i sztuce. Na projektowanie samochodu miały wpływ ikony współczesnego designu, począwszy od dynamicznej sylwetki nadwozia modelu Fiesta, po eleganckie i nowoczesne wykończenie wnętrza.
Tagi: Ford, Fiesta, Auto
Ford - debiut modelu Focus ECOnetic 2010
Nowy model Ford Focus ECOnetic w wersji przygotowywanej do wejścia na rynek w 2010 roku kontynuuje i rozwija tę formułę, stanowiąc połączenie nowych rozwiązań technicznych i wielu innowacyjnych detali konstrukcyjnych. W efekcie powstał najbardziej ekonomiczny Ford Focus ECOnetic w historii.
Tagi: Ford, Auto
Ford Focus na prąd  w 2010 r.
Testy elektrycznego Focusa przeprowadzą Brytyjczycy. Auto ma mieć zasięg 160 km na jednym ładowaniu i maksymalną prędkość ok. 130 km/h.
Tagi: Ford, Auto
Ford Mustang
Lee Iacocca postanowił uczcić 45 lat produkcji Forda Mustanga limitowaną serią unikalnych samochodów.
Tagi: Ford, Auto
Ford Ka
Ford idealnie potrafi wstrzelić się w gusta klientów i potrzeby rynku. Każdy nowy model koncernu bije rekordy sprzedaży. W dobie kryzysu ponownie wraca duże zainteresowanie maluchami i właśnie w tym momencie Ford prezentuje model ka, auto segmentu A.
Tagi: FORD, KA, AUTO
FORD - NOWA FIESTA
Stylistyka Nowej Fiesty jest w pełni zgodna z nową koncepcją stylistyczną kinetic Design, według której Ford projektuje wszystkie swoje nowe samochody.
Tagi: Ford, Fiesta, ECOnetic
Wyposażony kompletnie. Rocznicowy Ford Focus
X100 to w gamie Forda symbol kompletnego wyposażenia. Pakiet nie obejmuje, niestety, najwyższego standardu materiałów wykończenia wnętrza, do jakiego przyzwyczaiła nas specyfikacja Ghia, ale poza tym niczego tu nie brakuje. Seria X100 powstała z myślą o uczczeniu okrągłej rocznicy 100-lecia firmy Ford.
Tagi: Ford
Ford Mondeo 2004. Nie tylko kosmetyka
Przełom roku to w większości firm motoryzacyjnych dobry czas na wprowadzanie zmian i nowości w produkowanych samochodach. Nie inaczej było też w przypadku Forda. W pierwszych dniach lipca niemiecki koncern ogłosił pojawienie się zmodernizowanego Mondeo.
Tagi: Ford


Polecamy strony: