Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Honda

Civic Type R Euro 2010
Honda Motor Co., Ltd. ogłosiła, iż jesienią tego roku wprowadzi do sprzedaży w Japonii limitowaną edycję modelu Civic Type R Euro 2010.
Tagi: Auto, Honda
Honda CR-Z
Honda CR-Z w europejskiej specyfikacji wejdzie do sprzedaży w połowie 2010 roku. Ten hybrydowy samochód typu coupe z układem siedzeń 2+2 został wyposażony w światła do jazdy dziennej z ośmioma diodami LED oraz innowacyjny system hybrydowy IMA, który współpracuje z 6-stopniową manualną skrzynią biegów.
Tagi: Auto, Honda
Cała prawda o Hondzie VTX
Honda od ładnych paru lat cieszy się uznaniem wśród fanów klasycznych motocykli typu cruiser. VTX 1300 i VTX 1800 stanowią jedne z popularniejszych modeli, a amerykański styl, dynamiczna sylwetka i charakterystyczny gang silnika, to cechy które je łączą. Mało osób jednak wie, że w ramach serii VTX występuje aż 21 różniących się od siebie wersji motocykla.
Tagi: Honda, Motor
HONDA   CRF 450R
NOWOŚĆ 2009 w salonach w tym roku .Nowy, lżejszy, mocniejszy.Silnik na wtrysku.
Tagi: Honda, Crf 450r
HONDA  S2000
Honda S2000 wzbudza zachwyt młodych ludzi oraz wszystkich tych, którzy kochają i podziwiają sportowe samochody.
Tagi: Honda, Samochody
Honda zdobyła najwyższą ogólną ocenę w testach zderzeniowych EuroNCAP!
Honda Accord uzyskała najwyższą ogólną ocenę w testach zderzeniowych EuroNCAP w klasie dużych samochodów rodzinnych.
Tagi: Honda, Accord
2008 Honda Element SC
Oryginalny Honda Element został przeznaczony dla podróżników i sportowców , którzy załadowaliby auto sprzętem sportowym i turystycznym np namiotem i rowerami górskimi.
Tagi: Honda
Honda Accord. Sportowa limuzyna
Honda zawsze łączyła w swoich samochodach sportowy styl i elegancję. Nie bez znaczenia była jakość i solidność pojazdów. Pozwalały na to między innymi doświadczenia wyniesione z torów wyścigowych. Doskonałe przestrzenne zawieszenia, chodzące niczym szwajcarskie zegarki silniki i skrzynie biegów - wszystko to docenili nie tylko kierowcy o sportowym zacięciu.
Tagi: Honda


Polecamy strony: