Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Hyundai

Hyundai Curb
Hyundai przymierza się do wprowadzenia na rynek nowego auta z dziedziny małych SUV.Curb stworzony został z myślą o młodych i aktywnych mieszkańcach dużych miast.
Tagi: Hyundai, Auto
ix35
Hyundai ix35 to kompaktowy SUV będący następcą modelu Tucson. Światowa premiera ix35 miała miejsce na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie w 2009 roku.
Tagi: Hyundai, Auto
Hyundai rozpoczyna produkcję samochodu Kia Venga
W poniedziałek, 2. listopada 2009 roku Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) rozpoczyna produkcję seryjną nowego samochodu. Kia Venga będzie trzecim modelem produkowanym w Noszowicach. Jego sprzedaż rozpocznie się pod koniec miesiąca.
Tagi: Auto, Hyundai
Hyundai Tucson - jego następca to ix35
Hyundai pokaże podczas salonu we Frankfurcie nowe SUV o nazwie ix35.
Tagi: Hyundai, Auto
Hyundai i10
Miejski Hyundai i10 to inspirująca moc, ciekawa stylistyka i wysoki poziom bezpieczeństwa zamknięty w niewielkim autku. Atrakcyjna linia nadwozia oraz funkcjonalne wnętrze i10 sprawiają, że jest on czymś więcej niż tylko wygodnym środkiem komunikacji.
Tagi: Hyundai, Auto
Hyundai Equus
Hyundai pokazał pierwsze teasery nowego modelu Equus. Model przygotowywany jest pod nazwą Project VI, jego sprzedaż jest planowana w Korei Południowej juz w następnym miesiącu.
Hyundai CCS. Przymiarka do cabrio.
Coupé Cabriolet Study - rozszyfrowanie skrótu CCS nie powinno być problemem nawet dla osób nie znających języka Szekspira. CCS to poważna przymiarka Hyundaia wejścia do grona producentów usportowionych kabrioletów.
Tagi: Hyundai


Polecamy strony: