Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

AMX Optima 8x8 HDMI już w Veracomp

Matryca Optima 8x8 HDMI jest nowym rozwiązaniem AMX – jednego ze światowych liderów w dziedzinie systemów do zarządzania multimediami. Urządzenie pozwala na transmisję sygnałów audio i wideo w rozdzielczości Full HD na złączach HDMI.

Nowy produkt AMX może być wykorzystywany w miejscach, w których prezentowane są obrazy i dźwięki pochodzące z wielu źródeł, np. podczas dużych imprez czy w centrach handlowych. Urządzenie jest matrycą 8x8 – posiada osiem wejść i tyle samo wyjść HDMI, umożliwiając podłączenie do ośmiu zewnętrznych źródeł sygnału, jak DVD czy Blu Ray. Wszystkie treści mogą być prezentowanie w tym samym czasie na wielu lub jednym ekranie, także w rozdzielczości Full HD.

Optima 8x8 HDMI jest rozwiązaniem kompatybilnym z HDMI 1.3 oraz w pełni wspierającym HDCP. Matryca jest też wyposażona w nowatorską technologię AMX HDCP InstaGate®, pozwalającą na zmniejszenie do minimum latencji przy podłączaniu do niej nowego odbiornika.

Nowy AMX pozwala również na przesyłanie sygnału audio/wideo na znaczne odległości, bez obawy o utratę jakości dźwięku i obrazu. W tym celu urządzenie posiada możliwość zamontowania kart ze złączami RJ45 i przesyłania sygnałów po skrętce Cat5 na odległość do 30m. W ofercie pojawiły się również tzw. Repeatery Cat5, pozwalające na zwiększenie maksymalnej odległości, na jaką można bezstratnie wysyłać sygnał - aż do 90m.

Urządzenie można już nabyć w Veracomp i jest oferowane pojedynczo lub w zestawach z kartami RJ45, Repeaterami i kompletem niezbędnych kabli połączeniowych. Gwarancja na Optima 8x8 HDMI wynosi 3 lata.


Tagi: Veracomp
Komentarze użytkowników:
Poleć nas znajomym!
Wstaw poniższy kod z linkiem na swoją stronę lub bloga
(po kliknięciu cała zawartość zostanie skopiowana do Twojego schowka):

Polecamy strony: