Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Nissan

Nissan Esflow Sports Coupe
Geneva Motor Show 2011 w sieci udostępniono dokładne zdjęcia sportowego elektryka.
Tagi: Nissan, Auto
NISSAN nowy PATROL
Nissan Patrol jest synonimem wytrzymałości, jakości oraz tym czym charakteryzuje się legendarna offroadowa terenówka, która dostanie się wszędzie bez względu na warunki i porę - model na rok 2010
Tagi: NISSAN, PATROL, Auto
Nissan Juke
Nissan Juke wprowadzi do segmentu małych samochodów nieco tak bardzo pożądanego dynamizmu, oferując europejskim klientom alternatywę dla tradycyjnych i monotonnych małych hatchbacków. Jako czwarty crossover w europejskiej ofercie Nissana, Juke wzmacnia wizerunek marki jako pioniera i lidera w segmencie crossoverów w Europie.
Tagi: Auto, Nissan
Nissan NV200 Vanette
Van Nissan NV200 Vanette, który jest nadzieją producenta na sukces rynkowy, trafił własnie do sprzedaży w Japonii. Wkrótce rozpocznie się także jego eksport.
Tagi: Nissan, Auto
Nowy Nissan  w Polsce
Nissan 370Z to następca kultowego modelu 350Z. Samochód wykonano z większą precyzją i poprawiono jego zwrotność. Dzięki silnikowi V6 o pojemności 3,7 litra i mocy 331 KM japońskie coupe jest też szybsze od poprzednika.
Tagi: Nissan, Auto
Nissan Almera Tino. Uniwersalny i bezpieczny
Samochody jednobryłowe cieszą się coraz większą popularnością. Wzrasta też liczba modeli dostępnych na rynku. Dotyczy to przede wszystkim aut wytwarzanych na bazie pojazdów kompaktowych. Jedną z nowości w tej kategorii na polskim rynku jest Nissan Almera Tino - samochód uderzający w takich konkurentów, jak Renault Scenic czy Opel Zafira.
Tagi: Nissan


Polecamy strony: