Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Opel

Opel Calibra powróci na rynek.
Opel Calibra powróci do gamy modeli Opla. Potwierdzenie tej informacji ogłosił Nick Reilly z europejskiego oddziału General Motors.
Tagi: Auto, Opel
Nowy Opel Astra w 2010 r.
Nieoficjalne zdjęcia pojawiły się w niemieckim magazynie "AutoBild". Stylistyka nowej Astry nawiązuje do tej znanej z Opla Insigni. Samochód zbudowano na płycie podłogowej stosowanej również w Chevrolecie Cruze i Volt.
Tagi: Opel, Astra
OPEL Insignia
Opel Insignia, czyli zdobywca nagrody Samochód Roku 2009 w Europie, nie może narzekać na brak klientów. Do tej pory zebrano na ten model około 60 tys. zamówień.
Tagi: OPEL, Insignia
Debiut elektrycznego auta
Podczas marcowego Salonu Motoryzacyjnego w Genewie zaprezentowany zostanie nowy model czteromiejscowego auta z elektrycznym napędem. Rewolucyjny pojazd Opla o rozszerzonym zasięgu nosić będzie nazwę Ampera. Pokona nieprzerwanie kilkaset kilometrów bazując na zasilaniu elektrycznym.
Tagi: OPEL
Limuzyna Opla. Signum zamiast Omegi
Pod koniec czerwca Opel wprowadził do sieci sprzedaży model Signum. Będący następcą niedocenianej chyba Omegi, Signum mierzy w gusta najbardziej wybrednych klientów salonów samochodowych. Limuzyna dla prezesa? Tylko czy to jest jeszcze limuzyna?
Tagi: Opel


Polecamy strony: