Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motoryzacja

Lista podkategorii:
Nowy Phaeton - Volkswagen
Volkswagen Phaeton produkowany jest w Szklanej Manufakturze w Dreźnie. Jakość wykonania tej limuzyny i komfort, jaki oferuje podczas podróży (seryjny napęd na wszystkie koła i pneumatyczne zawieszenie) są miarą samą dla siebie.
Tagi: Volkswagen, Auto
ix35
Hyundai ix35 to kompaktowy SUV będący następcą modelu Tucson. Światowa premiera ix35 miała miejsce na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie w 2009 roku.
Tagi: Hyundai, Auto
Toyota RAV4
Zmodernizowana Toyota RAV4 wchodzi na nasz rynek.Ceny odmłodzonego RAV4 zaczynają się od 92 500 złotych .
Tagi: Auto, Toyota
Subaru Poland Rally Team
Subaru Poland Rally Team to zapowiedź pełnego emocji sezonu 2010. Przy wsparciu wyjątkowych Partnerów załoga w składzie Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran już w połowie kwietnia wystartuje Subaru Imprezą do walki o mistrzowskie tytuły.
Tagi: Subaru, Auto
Volkswagen Touran 2010
Volkswagen zaprezentował oficjalnie ,odmłodzonego Tourana, który zadebiutuje już w przyszłym tygodniu na Leipzig Motor Show.
Tagi: Auto, Volkswagen
Pojazd przyszłości.
W maju na targach Shanghai World Expo 2010, GM wraz z Shanghai Automotive Industry Corp, pokażą koncepcję o nazwie EN-V (Electric Networked-Vehicle).
Tagi: Auto, EN-V
Hennessey Venom GT.
Produkcja tej niesamowitej maszyny zostanie ograniczona do zaledwie 10 sztuk rocznie. Cena 600 tys. dolarów .
Tagi: AUTO, Hennessey
Mercedes-Benz SLS AMG GT3
Równolegle z premierą rynkową SLS AMG Mercedes-AMG prezentuje wariant GT3. Ta sportowa wersja „Gullwinga” charakteryzuje się spektakularnym designem i pełnokrwistą technologią sportową.
Mercedes-Benz - Klasa R 2010 po dużym faceliftingu
Klasa R zyskała właśnie nową „twarz”, która podkreśla unikalny charakter tego wszechstronnego samochodu. Oprócz przemodelowanej karoserii Klasa R z 2010 roku wyróżnia się także wyposażeniem wnętrza.
GM uruchamia produkcję elektrycznego Chevy Volt
Z zakładu General Motors wyjechał pierwszy krótkoseryjny egzemplarz elektrycznego Chevrolet` Volt. Tym samym rozpoczęto montaż przewidywanej na kilkaset egzemplarzy przedprodukcyjnej serii testowej.
Tagi: GM, Chevy Volt, Auto


Polecamy strony: