Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motoryzacja

Lista podkategorii:
Honda CR-Z
Honda CR-Z w europejskiej specyfikacji wejdzie do sprzedaży w połowie 2010 roku. Ten hybrydowy samochód typu coupe z układem siedzeń 2+2 został wyposażony w światła do jazdy dziennej z ośmioma diodami LED oraz innowacyjny system hybrydowy IMA, który współpracuje z 6-stopniową manualną skrzynią biegów.
Tagi: Auto, Honda
„Gullwing“ ponownie w Poznaniu
Poznań - 53 lata mijają od czasu prezentacji Mercedesa 300 SL „Gullwing“ na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Charakterystyczny model z drzwiami podnoszonymi do góry, przypominającymi skrzydła mewy był w 1957 roku ozdobą stoiska producenta ze Stuttgartu.
Tagi: Auto, Mercedes
BMW 5 GT  AC Schnitzer
BMW 5 GT to gość zakładów tuningowych , jak ten zaprezentowany przez AC Schnitzer’a.
Tagi: Auto, Bmw
Żółty Anioł dla Audi
W prestiżowym badaniu AutoMarxX, przeprowadzanym przez niemiecki automobilklub ADAC, Audi już po raz trzeci z rzędu zostało uznane za najlepszą markę.
Tagi: Auto, Audi
Fani F1 Mercedesa
Polscy Fani Formuły 1 mogą korzystać z nowoutworzonych serwisów internetowych poświęconych zaangażowaniu Mercedes-Benz w najwyższą z samochodowych serii wyścigowych. Nowo powstałe serwisy skupiają się wokół strony www.f1.mercedes-benz.pl i obejmują także wykorzystanie serwisu społecznościowego Facebook oraz kanału Mercedes-Benz Polska w serwisie Youtube.
Tagi: Auto, Mercedes
Audi A1
Klasa kompaktowa marki Audi już wkrótce wzbogaci się o nowy, nieprzeciętny model. Będzie nim Audi A1 - najbardziej sportowe auto w swoim segmencie. Samochód łączy w sobie wszystkie zalety marki – emocjonującą stylistykę, bezkompromisową jakość i innowacyjne technologie. Jednym z głównych atutów modelu jest również dopracowane w każdym szczególe zawieszenie. Całość dopełniają mocne i efektywne silniki.
Tagi: Audi, Auto
Pojazd badawczy: Mercedes-Benz F 800 Style
Efektywność połączona z elegancją: limuzyna klasy wyższej, z „zieloną“ technologią i awangardową stylistyką • Nowa interpretacja „fascynacji i odpowiedzialności “ • Platforma wielonapędowa odpowiednia dla dwóch alternatywnych zespołów napędowych: hybrydowego Plug-in Hybrid lub elektrycznego z ogniwami paliwowymi • Inteligentna koncepcja wyświetlacza z koncentracją na „elektrycznej jeździe“ • System HMI z touchpadem ze zintegrowaną kamerą do intuicyjnej i bezpiecznej obsługi • System Traffic Jam Asisstant dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa
Tagi: Mercedes, Auto
Audi A8 hybrid w Genewie
Podczas targów motoryzacyjnych w Genewie marka Audi prezentuje między innymi studium techniczne modelu Audi A8 hybrid.
Tagi: Audi, Auto
Nowa Fiesta
Nowa Fiesta jest wyrazem wszystkiego co inspirujące we współczesnym wzornictwie, architekturze i sztuce. Na projektowanie samochodu miały wpływ ikony współczesnego designu, począwszy od dynamicznej sylwetki nadwozia modelu Fiesta, po eleganckie i nowoczesne wykończenie wnętrza.
Tagi: Ford, Fiesta, Auto
Audi A1
Audi A1 tworzy nowy segment aut niemieckiej marki. A1 ma być dynamiczny i wysokiej jakości, a zarazem emocjonalny i indywidualny. Różne wersje silnikowe sprawią , że będzie miał sportowy charakter .
Tagi: Audi, Auto


Polecamy strony: