Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motoryzacja

Lista podkategorii:
NISSAN nowy PATROL
Nissan Patrol jest synonimem wytrzymałości, jakości oraz tym czym charakteryzuje się legendarna offroadowa terenówka, która dostanie się wszędzie bez względu na warunki i porę - model na rok 2010
Tagi: NISSAN, PATROL, Auto
Tempomat motocyklowy - gadget czy konieczność
Kilkusetkilometrowe wycieczki motocyklem dostarczają niezapomnianych wrażeń. Jednakże długotrwałe prowadzenie motoru mocno nadwyręża nadgarstki kierowców i może prowadzić do skurczy dłoni. Właśnie z tego powodu coraz popularniejsze stają się motocyklowe tempomaty
Tagi: Motocykl
Na Walentynki -  VW New Beetle
Z okazji tego najbardziej miłosnego miesiąca w roku mobile.eu zapytało Polaków o to, jaki samochód najbardziej kojarzy się im z Walentynkami. Okazuje się, że najbardziej romantycznym autem jest VW New Beetle, powszechnie znany jako „Garbus”.
Audi - podsumowanie roku 2009 i strategia na rok 2010
Marka Audi wkroczyła w nowy 2010 rok z wielkim rozmachem. W ciągu najbliższych dwunastu miesięcy producent z Ingolstadt planuje wprowadzić na rynek osiem nowych modeli. Także w dziedzinie inwestycji Audi nie zamierza spocząć na laurach.
Tagi: Audi, Auto
Audi A6 "Najlepsze z wszystkich klas" w raporcie niezawodności DEKRA
DEKRA opublikowała najnowszy raport awaryjności 2010. Według zestawienia, Audi A6 cechuje się najwyższą jakością przy długim przebiegu. Tytuł "najlepszego z wszystkich klas", trafił do Audi A6 już po raz drugi z rzędu. Kolejny model marki, Audi A4 w kategorii "samochód z najmniejszą liczbą usterek" uplasował się na drugiej pozycji.
Tagi: Audi, Dekra, Auto
Fascynujące premiery w Detroit
Detroit – Mercedes-Benz świętuje światową premierę nowego kabrioletu Klasy E podczas międzynarodowych targów samochodowym Ameryki Północnej - North American International Autoshow 2010.
Detroit-Showcar Audi e-tron
Podczas pierwszych dużych targów motoryzacyjnych w 2010, które miały miejsce w Detroit, Audi pokazało swój nowy kompaktowy samochód sportowy napędzany elektrycznie. Detroit-Showcar Audi e-tron jest drugim elektrycznym samochodem koncepcyjnym marki zaprezentowanym zaledwie kilka miesięcy po debiucie modelu Audi e-tron na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych 2009 we Frankfurcie.
Tagi: Audi, Auto
ASO Sobiesław Zasada Bydgoszcz z najlepszą ekipą serwisową
Ekipa z Bydgoszczy wywalczyła tytuł Aftersales Team of the Year 2009. Drugie miejsce w dorocznym konkursie organizowanym przez Mercedes-Benz Polska zajął zespół firmy Mojsiuk z Biesiekierzu k. Koszalina, a trzecie Diesel Truck z Ożarowa Mazowieckiego.
AMX Optima 8x8 HDMI już w Veracomp
Matryca Optima 8x8 HDMI jest nowym rozwiązaniem AMX – jednego ze światowych liderów w dziedzinie systemów do zarządzania multimediami. Urządzenie pozwala na transmisję sygnałów audio i wideo w rozdzielczości Full HD na złączach HDMI.
Tagi: Veracomp
Acer wprowadza notebooki Aspire 5542 wyposażone w technologię VISION firmy AMD
Notebooki przestały już być tylko narzędziami pracy. Patrząc na komputer, ludzie oczekują pełnej satysfakcji z gier, oglądania filmów, zdjęć oraz cyfrowych multimediów. Specjalnie z myślą o spełnieniu tych oczekiwań, firma Acer opracowała nowe notebooki Aspire 5542.
Tagi: Acer, Notebook, Aspire


Polecamy strony: