Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motoryzacja

Lista podkategorii:
Mercedes-Benz Klasy E ulubionym samochodem Niemców
Mercedes Klasy E z wyraźną przewagą wygrał największy niemiecki konkurs na ulubiony samochód. Za to osiągnięcie automobilklub ADAC wyróżnił ulubieńca publiczności pożądanym wyróżnieniem – "Żółtym Aniołem 2010". Nazwa wyróżnienia nawiązuje do pracowników pogotowia drogowego ADAC, poruszających się w pomalowanych na charakterystyczny kolor samochodach i spieszących z przyjazną pomocą.
Mitsubishi Lancer Evolution XI
Mitsubishi Lancer Evolution IX wejdzie do produkcji w 2013 roku i będzie hybrydą.
Tagi: Mitsubishi, Auto
Mercedes-Benz  5000
Po raz pierwszy w historii Polacy kupili w jednym roku ponad 5.000 nowych samochodów jednej marki premium. Mercedes-Benz z wynikiem 5.019 sprzedanych egzemplarzy osiągnął w stosunku do 2008 r. wzrost o 16\%. Marka ze Stuttgartu była także najpopularniejszą spośród konkurencyjnych marek w grudniu, kiedy to do klientów trafiło 560 samochodów.
Rekordowe zamówienie na Mercedesy
Rekordowe zamówienie na Mercedesy złożyła firma wynajmu samochodów Europcar. To największe zamówienie na samochody z gwiazdą na masce od firmy "rent a car" w Polsce. Europcar odbierze w sumie 50 Klas C.
Tagi: Auto, Mercedes
Porsche 911 GT3 R
Na Birmingham Racing Car Show pojawiła się kolejna wersja modelu 911, czyli 911 GT3 R.
Tagi: Auto, Porsche
Nissan Juke
Nissan Juke wprowadzi do segmentu małych samochodów nieco tak bardzo pożądanego dynamizmu, oferując europejskim klientom alternatywę dla tradycyjnych i monotonnych małych hatchbacków. Jako czwarty crossover w europejskiej ofercie Nissana, Juke wzmacnia wizerunek marki jako pioniera i lidera w segmencie crossoverów w Europie.
Tagi: Auto, Nissan
  Mitsubishi i-MiEV
Mitsubishi zaprezentowało wersję produkcyjną nowej generacji samochodu elektrycznego - i-MiEV, cechującego się całkowicie zerową emisją CO2. Sprzedaż detaliczna na rynku japońskim jest przewidziana na kwiecień 2010 r.
Nowości Mitsubishi 2010
Mitsubishi Motors zaprezentuje w Polsce zupełnie nowy, kompaktowy model typu crossover oraz kolejne wersje nowego Outlandera .
Tagi: Mitsubishi, Auto
Bugatti nowe wersje .
Podczas salonu samochodowego w Dubaju Bugatti zaprezenowało trzy nowe wersje modelu Veyron i prototyp 16C Galibier.
Tagi: Bugatti, Auto
Samsung SM5 2010
Renault Samsung Motors, czwarty pod względem wielkości koreański producent samochodów, od stycznia rozpoczyna sprzedaż trzeciej generacji sedana klasy średniej.
Tagi: Samsung, Auto, Renault


Polecamy strony: