Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motoryzacja

Lista podkategorii:
NDIAN - Chief Dark Horse - 2010 r
Miłe panie sprawcie taki prezent pod choinkę dla swoich chłopaków.
Tagi: Indian, Motocykl
Natasza Urbańska w Mercedesie GLK
8 grudnia – Natasza Urbańska , finalistka zakończonej niedawno, 10., jubileuszowej edycji "Tańca z Gwiazdami", wybrała samochód z gwiazdą na masce. Mercedes-Benz Polska, doceniając niezwykle wysoki i wyrównany poziom finału popularnego show telewizji TVN, zaproponował Nataszy Urbańskiej model GLK.
Tagi: Mercedes
Złota Kierownica dla Audi A5 Sportback
Złota Kierownica", nagroda przyznawana przez specjalne jury powołane przez niemieckie czasopismo "Bild am Sonntag", po raz kolejny trafiła do marki Audi. Jury ogłosiło Audi A5 Sportback zwycięzcą w klasie średniej. To już osiemnaste zwycięstwo samochodu z czterema pierścieniami na masce. W 34-letniej historii Złotej Kierownicy, marka Audi nagradzana była najczęściej. Również w tegorocznej polskiej edycji plebiscytu organizowanego przez tygodnik "Auto Świat" Audi A5 Sportback nie miało sobie równych.
Tagi: Auto, Audi
Nowy "Gullwing" w sprzedaży w polskich salonach
Na nowego Mercedesa SLS AMG, highlight tegorocznego Międzynarodowego Salonu Samochodowego (IAA) we Frankfurcie nad Menem, można już składać zamówienia. Supersportowy samochód z charakterystycznymi, otwieranymi do góry drzwiami, dostępny jest w polskich salonach w cenie od 810 tys. zł (łącznie z 22\% VAT).
Tagi: Mercedes
Mercedes-Benz Vision S 500 plug-in HYBRID
Krótko po debiucie rynkowym S 400 HYBRID, aktualnie najbardziej oszczędnej limuzyny luksusowej z silnikiem benzynowym, koncern Daimler AG przedstawia model Vision S 500 plug-in HYBRID, pierwszy samochód klasy wyższej w kategorii "trzylitrowej".
„Skrzydlak” Mercedes-Benz
Stuttgart/Affalterbach – fascynacja stylistyką i zaawansowaną technologią na najwyższym poziomie: oto nowy Mercedes-Benz SLS AMG . Pojazd z kategorii supersportych zachwyca purystyczną stylistyką, lekką konstrukcją i niezwykłą dynamiką jazdy. Jednocześnie SLS spełnia wszelkie oczekiwania, związane z typową dla Mercedesów funkcjonalnością na codzień i przykładowym zakresem bezpieczeństwa. Tym samym nowy ‘skrzydlak’ jest idealną syntezą mocnych stron, utożsamianych z markami Mercedes-Benz i AMG.
Mercedes-Benz Klasy B F-CELL
Nowy model napędzany ogniwem paliwowym od Mercedes-Benz: 100 procent przyjemności prowadzenia, zero emisji.
Mercedes-Benz pierwszą marką premium obecną we wszystkich województwach w Polsce
Dwa nowe punkty dilersko-serwisowe Mercedes-Benz zostały oddane do użytku w przeciągu ostatniego miesiąca. Firma MB Motors otworzyła autoryzowaną stację dla mieszkańców Poznania, natomiast Rita Motors od połowy września zaprasza klientów w Kielcach. Dzięki świętokrzyskiej lokalizacji Mercedes-Benz jest pierwszą marką z segmentu premium, która posiada punkty sprzedaży i serwisu we wszystkich polskich województwach.
Tagi: Mercedes, Auto
Klienci segmentu premium najbardziej zadowoleni z Mercedesa
Klienci samochodów Mercedes-Benz i smart są, zgodnie z aktualnym badaniem J. D. Power APEAL, szczególnie zadowoleni z wyboru samochodów. Podczas obszernego badania klientów Mercedes-Benz Klasy S otrzymał już po raz trzeci z kolei najwyższą liczbę punktów i w ten sposób został nie tylko najlepszym samochodem w swoim segmencie w USA, ale i na całym rynku.
Tagi: Mercedes, Auto
Powrót Srebrnych Strzał do F1 w Mercedes Grand Prix
Mercedes-Benz od sezonu 2010 wystartuje w mistrzostwach świata Formuły 1 z własnym zespołem – Mercedes Grand Prix. W związku z tym, jak ogłosił koncern Daimler AG, z dniem 13. listopada 2009 zmieniła się dotychczasowa forma współpracy między Daimlerem a grupą McLarena.
Tagi: Mercedes, Auto


Polecamy strony: