Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motoryzacja

Lista podkategorii:
Ruszył wortal dedykowany pracy w branży motoryzacyjnej www.motokariera.pl
Z myślą o wszystkich pasjonatach Motoryzacji ruszył serwis MotoKariera. Motokariera.pl to dedykowany pracy w branży motoryzacyjnej portal dla każdego - niezależnie od płci, wieku, wykształcenia i dotychczasowego doświadczenia zawodowego.
Tagi: Www
Downsizing Audi A3 i A3 Sportback 1.2 TFSI
Wysiłki marki Audi w zakresie konstrukcji silników od zawsze skierowane były na zapewnienie pojazdom jak największej efektywności. W tym celu Audi konsekwentnie stosuje downsizing. Dla serii A3 marka opracowała nowy silnik 1.2 TFSI, który cechuje się małą pojemnością skokową i turbodoładowaniem. Jednostka osiąga maksymalną moc 77 kW (105 KM) przy minimalnym spalaniu - zużywa zaledwie 5,5 litra paliwa na 100 km.
Tagi: Auto, Audi
"Złota kierownica" dla Mercedesa SLS AMG
Ćwierć miliona czytelników niemieckiego “Bild am Sonntag”, oraz “Auto Bild” i jego 25 europejskich, siostrzanych edycji zdecydowało, że najlepszym supersportowym samochodem tego roku jest Mercedes SLS AMG. Jedną z najważniejszych europejskich nagród motoryzacyjnych odebrał w Berlinie Prezes Zarządu Daimler AG, Dieter Zetsche.
Tagi: Auto, Mercedes
Audi S5 Sportback - sportowy charakter, elegancka stylistyka
Pięciodrzwiowe Audi S5 Sportback napędzane jest wysokoefektywnym trzylitrowym silnikiem V6 z kompresorem, dysponującym mocą 245 kW (333 KM). Jeśli dodamy do tego siedmiobiegową przekładnię S tronic i napęd quattro, nie mamy wątpliwości co do wybitnie sportowych właściwości tego modelu.
Tagi: Auto, Audi
Szybki, bezprzewodowy Internet dla samochodu przyszłości
Stuttgart / Monachium – całkowicie oparty na Internecie system przepływu informacji myCOMAND marki Mercedes-Benz pomyślnie przeszedł pierwszy test praktyczny na drodze.
Car of the Year 2010
Ogłoszona została lista siedmiu finalistów, z których wyłoniony zostanie najlepszy europejski samochód roku 2010
Tagi: Auto
Hyundai rozpoczyna produkcję samochodu Kia Venga
W poniedziałek, 2. listopada 2009 roku Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) rozpoczyna produkcję seryjną nowego samochodu. Kia Venga będzie trzecim modelem produkowanym w Noszowicach. Jego sprzedaż rozpocznie się pod koniec miesiąca.
Tagi: Auto, Hyundai
Noble
Lee Noble podjął ostatnio istotną decyzję. Ma w planach kolejny pomysł na równie szybki, ale jednocześnie jeszcze tańszy samochód sportowy.
Tagi: Auto
Aston Martin dla Bonda w 2025 r.
Projekty super aut sygnowanych logo Aston Martin zostały wymyślone przez studentów Istituto Europeo Di Design (IED) w Turynie .
Ferrari 599 GTB Fiorano
To Ferrari 599 GBT Fiorano to stylizacja nadana temu pojedynczemu egzemplarzowi przez jednego z najbardziej znanych chińskich artystów.
Tagi: Ferrari, Auto


Polecamy strony: