Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motoryzacja

Lista podkategorii:
Ruszają testy inteligentnego systemu komunikacji Car-to-X
Ostrzeganie kierowców o robotach drogowych na autostradzie, korku za wzniesieniem lub o nawierzchni pokrytej "czarnym lodem" na długo przed dojechaniem do niebezpiecznego miejsca - to wszystko już niedługo stanie się rzeczywistością dzięki systemowi komunikacji Car-to-X. Konsorcjum badawcze pod kierownictwem Daimlera dokonało przełomu w dziedzinie bezprzewodowej wymiany informacji pomiędzy pojazdami.
Tagi: Auto, Mercedes
Maybach 125
Dla uczczenia 125. urodzin samochodu, Maybach zaprojektował jedyny w swoim rodzaju model 125!, prezentujący zupełnie nowe możliwości indywidualizacji luksusowych limuzyn. Jego pokaz uświetni międzynarodowy salon samochodowy we Frankfurcie nad Menem.
Tagi: Maybach, Auto
Ducati Diavel AMG Special Edition
Pierwsze wspólne dzieło AMG i Ducati . Połączenie technologicznego kunsztu i najwyższych osiągów, doprawione nutą ekskluzywności - oto nowe Ducati Diavel AMG Special Edition. Przygotowany we współpracy z inżynierami AMG motocykl świętuje swoją premierę podczas 64. salonu samochodowego IAA we Frankfurcie.
Tagi: Ducati, AMG
Modele Audi z rodziny „S”
Audi po raz pierwszy zaprezentowało międzynarodowej publiczności swoje nowe modele z rodziny „S”: Audi S6, Audi S7 Sportback i Audi S8.
Tagi: Auto, Audi
Audi A2 concept
Audi A2 concept odzwierciedla kierunek, jakim podążać będą miejskie elektryczne samochody przyszłości.
Tagi: Audi, Auto
Audi A8 hybrid
W 2012 roku Audi wprowadzi do produkcji seryjnej Audi A8 hybrid.
Tagi: Audi, Auto
Audi urban concept
Innowacyjne, dwuosobowe, niepowtarzalne: Audi urban concept to dwuosobowy (1+1), ultralekki pojazd przeznaczony do jazdy po mieście i przedmieściach.
Tagi: Auto, Audi
Nowe Audi A5
Popularna seria samochodów A5 przeszła modyfikacje, dzięki którym stała się jeszcze bardziej atrakcyjna i nowoczesna.
Tagi: Auto, Audi
Lexus GS 350
Na odbywającym się w Kalifornii Pebble Beach Concours d'Elegance Lexus zaprezentował oficjalnie nową generację modelu GS.
Tagi: Auto, Lexus
Klasa GLK – teraz z pięcioletnią gwarancją
Mercedes GLK to auto o wyjątkowo wysokim stopniu niezawodności. Teraz Klient może być o tym dodatkowo przekonany, ponieważ do końca września każdy nowy samochód tej klasy jest objęty aż pięcioletnią gwarancją.
Tagi: Mercedes, Auto


Polecamy strony: