Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motoryzacja

Lista podkategorii:
Nowe auta Tesli
Tesla – firma z Krzemowej Doliny zajmująca się produkcją elektrycznie napędzanych aut, przedstawiła właśnie swoje dwa nowe pojazdy. Pierwszy z nich to Roadster Sport, drugi to Model S.
Tagi: Tesla, Auto
IAA Frankfurt 2009: nowy Lexus niższej klasy średniej
Lexus poinformował, że podczas międzynarodowego salonu samochodowego IAA 2009 we Frankfurcie nad Menem zamierza zaprezentować nowy najmniejszy model. Tym razem zobaczymy go jeszcze w wersji studyjnej
Tagi: Lexus, Auto
BMW 320d EfficientDynamics Edition
Na Międzynarodowej Wystawie Samochodowej (IAA) 2009 we Frankfurcie równolegle z BMW 320d zaprezentowane zostanie po raz pierwszy również nowe BMW 320d EfficientDynamics Edition
Tagi: Bmw, Auto
Hyundai Tucson - jego następca to ix35
Hyundai pokaże podczas salonu we Frankfurcie nowe SUV o nazwie ix35.
Tagi: Hyundai, Auto
BMW Seria 7
Reprezentacyjna limuzyna BMW ma otrzymać hybrydową wersję napędu, pozwalającą łączyć wysokie osiągi z oszczędnością.
Tagi: Auto, Bmw
Nowe Ferrari
Ferrari zaprezentowało model 458 Italia! Fani aut z Maranello mają powód do radości.
Tagi: Ferrari, Auto
Volkswagen Touran Match
Niemiecki producent rozszerza swoją ofertę o model Volkswagen Touran w wersji Match, który charakteryzuje się lepszym wyposażeniem i nieco odświeżonym wyglądem.
Tagi: Volkswagen, Auto
Audi najsilniejszą marką Premium w Europie Zachodniej
W czerwcu nowych nabywców znalazło około 91 200 samochodów marki Audi. To o 1,3 procent więcej, niż w tym samym miesiącu ubiegłego roku. Na tak dobre wyniki w dużej mierze wpłynęła rekordowa sprzedaż w Niemczech i Chinach. Podobnie w Stanach Zjednoczonych i w Europie Zachodniej modele Audi sprzedawano częściej niż modele konkurencji. Wyniki za całe pierwsze półrocze 2009 roku pokazują, że Audi to najpopularniejsza marka Premium w Europie Zachodniej.
Tagi: Audi, Auto
Nowe silniki dla Audi Q5 i A4 allroad quattro
Audi wprowadza kolejne wydajne silniki dla swoich modeli: Audi Q5 dostępne będzie z jednostkami 2.0 TDI oraz 2.0 TFSI, każda w połączeniu z 6-biegową przekładnią manualną, natomiast dla Audi A4 allroad quattro przygotowano wersję z silnikiem wysokoprężnym.
Tagi: Audi, Auto
Jubileuszowa gala AUDI z okazji stulecia
Swoje setne urodziny Audi obchodziło z wielkim rozmachem. W Audi Forum w Ingolstadt – siedzibie firmy, miała miejsce wielka gala, na którą przybyło 1800 zaproszonych gości. Głównymi punktami spektakularnego show pod gołym niebem było przemówienie kanclerz Angeli Merkel oraz koncert światowej sławy chińskiego pianisty Lang Lang, który zagrał na koncertowym fortepianie Audi Design, a także premiera nowego Audi A5 Sportback.
Tagi: Audi, Auto


Polecamy strony: