Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motoryzacja

Lista podkategorii:
Ford Mustang
Lee Iacocca postanowił uczcić 45 lat produkcji Forda Mustanga limitowaną serią unikalnych samochodów.
Tagi: Ford, Auto
Mercedes-Benz Klasy C samochodem, na którym można polegać.
W najnowszym raporcie ADAC dotyczącym awaryjności samochodów, Mercedes-Benz Klasy C zajmuje pierwsze miejsce w swoim segmencie rynkowym. Badania przeprowadzone przez największy europejski automobilklub dowodzą, że auto jest najbardziej niezawodnym samochodem klasy średniej.
Mercedes Pakiet BestBasic dla Klasy E
120 tys. kilometrów bezpłatnych przeglądów w Klasie E dla klientów Mercedes-Benz Leasing
Tagi: Mercedes, Auto
Mercedes - Udany debiut S 400 HYBRID
Model S 400 HYBRID przedmiotem wyboru 15 procent klientów Klasy S, i to jeszcze przed wprowadzeniem samochodu na rynek Pierwszy seryjny samochód z napędem hybrydowym wyposażony w akumulator litowo-jonowy jest rekordzistą pod względem poziomu emisji CO2 w segmencie aut luksusowych
Tagi: Mercedes, Auto
Najbardziej wydajna i oszczędna Klasa C w historii
Stuttgart / Warszawa – Dzięki trzem, nowym silnikom w technologii bezpośredniego wtrysku paliwa Klasa C jest teraz wyjątkowo wydajna. Wspomniane jednostki napę-dowe podnoszą osiągi i przyjemność z jazdy i są przy tym wyjątkowo oszczędne i przyjazne dla środowiska.
Tagi: Mercedes, Auto
Bugatti Veyron Grand Sport
Veyron - najdroższy samochód bez dachu trafił już do produkcji. Powstanie 150 egzemplarzy w cenie 1,4 mln Euro
Peugeot: 5008
Światowa premiera modelu 5008 nastąpi podczas oficjalnej prezentacji na najbliższym salonie samochodowym we Frankfurcie, natomiast na rynek wjedzie on jeszcze w tym roku.
Tagi: Peugeot, Auto
Nissan NV200 Vanette
Van Nissan NV200 Vanette, który jest nadzieją producenta na sukces rynkowy, trafił własnie do sprzedaży w Japonii. Wkrótce rozpocznie się także jego eksport.
Tagi: Nissan, Auto
Mercedes:  S 400 HYBRID
Nowy S 400 HYBRID wystartował w sposób iście imponujący:po około siedmiu tygodniach od rozpoczęcia sprzedaży, 15 procent spośród wszystkich klientów Klasy S decyduje się na zakup tej luksusowej limuzyny wyposażonej w hybrydowy układ napędowy.
Tagi: Mercedes, Auto
SEAT Exeo ST
SEAT oficjalnie poinformował o rozpoczęciu sprzedaży swojego nowego kombi Exeo ST, modelu który miał premierę podczas tegorocznego międzynarodowego salonu w Genewie.
Tagi: Seat, Auto


Polecamy strony: