Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motoryzacja

Lista podkategorii:
Mercedes Nowa Klasa E. Twój azyl
Kampania reklamowa Nowej Klasy E rozpocznie się 1 kwietnia i potrwa dwa miesiące. Nośnikami użytymi w komunikacji będą prasa, outdoor, internet i telewizja. W kreacjach reklamowych króluje hasło: "Nowa Klasa E. Twój azyl.". Nawiązuje ono do najważniejszych wartości nowej Klasy E, a więc bezpieczeństwa i komfortu.
Nowy bolid LMP1: Audi R15 TDI
Audi AG jest pierwszym producentem samochodów na świecie, który wyprodukował samochód wyścigowy z silnikiem wysokoprężnym drugiej generacji.
Tagi: Audi, Auto
Światowa premiera Audi TT RS
Audi TT RS, który miał swoją premierę na zakończonych niedawno targach motoryzacyjnych w Genewie to prawdziwy samochód wyczynowy. Dla Audi TT RS przygotowano niezwykle mocne, pięciocylindrowe jednostki napędowe. 2,5-litrowy silnik z turbodoładowaniem common rail oferuje moc 340 KM. Prawdziwych miłośników motoryzacji cieszy nie tylko dynamiczne przyspieszenie, ale także towarzyszący mu niepowtarzalny dźwięk silnika. To czysta fascynacja prawdziwą legendą Audi.
Tagi: Audi, Auto, TT RS
Tata Motors - Nano
Indyjski koncern samochodowy Tata Motors zaprezentował (poniedziałek, 23.03.) w Bombaju najtańszy samochód świata - Nano.
Ford Ka
Ford idealnie potrafi wstrzelić się w gusta klientów i potrzeby rynku. Każdy nowy model koncernu bije rekordy sprzedaży. W dobie kryzysu ponownie wraca duże zainteresowanie maluchami i właśnie w tym momencie Ford prezentuje model ka, auto segmentu A.
Tagi: FORD, KA, AUTO
"World Green Car of the Year"
Ogłoszono trzech finalistów nominowanych do tegorocznej nagrody Ekologicznego Samochodu Roku 2009 (World Green Car of the Year).
Mercedes-Benz F 600  HYGENIUS
Model F 600 HYGENIUS to wizytówka jednego z kierunków rozwoju technologii przyszłości Daimler AG.Jest to zapowiedź pierwszej seryjnej produkcji Klasy B F-Cell, która ruszy w 2010 r.
Mercedes-Benz prototyp BlueZERO
Mercedes-Benz pokazuje swoje doświadczenie w tworzenia proekologicznych pojazdów elektrycznych, prezentując bliski produkcji seryjnej prototyp BlueZERO na Północnoamerykańskim Salonie Samochodowym w Detroit.
Tagi: Mercedes, Auto
Lamborghini LP 650-4 Roadster - najszybszy.
Firma Automobil Lamborghini zaprezentowała pierwsze oficjalne zdjęcia limitowanego modelu Murcielago LP 650-4 Roadster.
Maybach Zeppelin
Maybach wprowadza na rynek nowy model Zeppelin - przedstawiciela segmentu najbardziej luksusowych limuzyn świata. Samochód jest spadkobiercą legendarnego Maybacha Zeppelina, podziwianego w latach 30. ub.wieku jako cud światowej techniki motoryzacyjnej z najwyższej półki.


Polecamy strony: