Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motoryzacja

Lista podkategorii:
Limitowany smart fortwo pearlgrey
Specjalna edycja smart fortwo pearlgrey łączy klasyczną formę z wyszukanymi, eleganckimi dodatkami. Limitowany smart fortwo pearlgrey dostępny jako coupé i kabriolet, w cenie od 14 490 euro.
Tagi: Smart, Auto
Mercedes-Benz C 63 AMG Coupé Black Series
Rasowy kombinezon skrywa technologię przeniesioną wprost ze świata motorsportu, z mocarnym silnikiem V8 o mocy 517 KM na czele. Najpotężniejsza Klasa C w historii przyspiesza od 0 do 100 km/h w ciągu 4,2 s .
Lexus LS - najbardziej niezawodne auto.
Lexus LS i Lexus ES to najbardziej niezawodne samochody w 2011 roku – orzekła JD Power and Associates, amerykańska firma zajmująca się badaniem satysfakcji konsumentów.
Tagi: Auto, Lexus
Audi R8 GT Spyder
Jeszcze lżejszy, jeszcze mocniejszy, jeszcze bardziej ujmujący: Audi R8 GT Spyder zapewnia zapierające dech w piersiach osiągi. Teraz jest lżejszy o 85 kilogramów, a silnik V10 FSI o mocy 412 kW (560 KM), od zera do 100 km/h rozpędza go w zaledwie w 3,8 sekundy. Prędkość maksymalna samochodu wynosi 317 km/h.
Tagi: Auto, Audi
Audi Q5 hybrid quattro
Najnowszy samochód marki Audi - Q5 hybrid quattro, łączy w sobie osiągi 6-cylindrowego silnika ze zużyciem paliwa charakterystycznym dla jednostki 4-cylindrowej.
Tagi: Auto, Audi
Audi Q3 już w sprzedaży
Kompaktowy SUV klasy premium, Audi Q3, właśnie trafił do sprzedaży.
Tagi: Audi, Auto
1.000 car2go na dwóch kontynentach
800 dni po oficjalnym rozpoczęciu zainicjowanego przez Daimler AG innowacyjnego programu rozwoju mobilności - car2go, można powiedzieć, że stał się on ogromnym sukcesem. Wkrótce ma nastąpić wprowadzenie tego programu w Vancouver. Gdy tak się stanie, ponad 1.000 samochodów smart fortwo będzie jeździć po ulicach trzech krajów, na dwóch różnych kontynentach.
Tagi: Auto, Daimler, Car2go
Nowy Mercedes-Benz Klasy M
W świecie SUV-ów pojawił się nowy wzorzec. Trzecia generacja Mercedesa Klasy M łączy przyjemność z jazdy z terenową zwinnością, niedoścignionym komfortem oraz niewielkim apetytem na paliwo - średnio o 25 procent niższym od poprzednika. Model ML 250 BlueTEC 4MATIC zużywa zaledwie 6.0 l ON/100 km (cykl NEDC) i potrafi pokonać na jednym baku nawet 1500 kilometrów.
Srebrna gwiazda na targach pojazdów zabytkowych
Podczas Ogólnopolskich Targów Pojazdów Zabytkowych „Moto Nostalgia”, Mercedes-Benz Polska oraz Klub Zabytkowych Mercedesów zaprezentowali wspólnie swoją ekspozycję samochodów. Nie zabrakło również Anny Muchy, miłośniczki klasy SLK.
Anna Mucha odebrała kluczyki do nowego samochodu.
Mercedes-Benz Polska - Anna Mucha odebrała matowego SLK 250 Edition 1. Kluczyki wręczył jej Paweł Miszkowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Mercedes-Benz Cars.


Polecamy strony: