Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motoryzacja

Lista podkategorii:
Škoda Superb potrójnie Samochodem Roku
Nowa Škoda Superb została ogłoszona Samochodem Roku na Łotwie, w Estonii i Bułgarii.
Tagi: Skoda, Superb
TOYOTA AVENSIS -  trzecia generacja
Siła charakteru i inteligencja. Nowy Avensis łączy harmonię i delikatne płynne linie tworząc wygląd pełen mocy i zwinności. Powstał w wyniku wielu lat przygotowań, wiedzy i zwracania uwagi na szczegóły.
Tagi: TOYOTA, AVENSIS
Samochód zasilany powietrzem.
Hinduski koncern Tata Motors we współpracy z francuską firmą MDI zbudował prototyp samochodu zasilanego sprężonym powietrzem.
Tagi: Airpod
HUMMER H3
Hummer H3, kolejny z przedstawicieli amerykańskich terenowych gigantów. W porównaniu do modelu H2, samochód jest zdecydowanie bardziej ucywilizowany.
Tagi: HUMMER H3
Fiat Ducato osiągnął wynik dwóch milionów egzemplarzy.
To ważny moment dla Fiat Ducato, który od premiery pierwszej wersji w roku 1981 do dziś osiągnął wynik dwóch milionów wyprodukowanych egzemplarzy.
Tagi: Fiat, Ducato
Fiat = ekologia i niskie koszty za paliwo
Jak pokazują wyniki testów przeprowadzonych w Niemczech przez niezależnych specjalistów z ADAC, samochody marki Fiat to nie tylko świetne parametry ekologiczne, ale również niskie koszty ponoszone przez użytkownika na zakup paliwa.
Tagi: Fiat, ADAC, Panda, Multijet
Lamborghini Reventón
Lamborghini Reventón - supersamochód wyprodukowany przez włoską firmę Automobilli Lamborghini na bazie modelu Murcielago LP 640.
AUDI  A6 Limousine
Ten wyjątkowy model zabiera nas w podróż w jednym kierunku: wprost przed siebie, ku przyszłości.Dzięki jego technice i nieprzeciętnej stylistyce – jest milowym krokiem w rozwoju motoryzacji.
Tagi: AUDI, A6
Bentley Continental
Model Continental GT to z założenia władz koncernu taki "tani" Bentley. I rzeczywiście, z ceną nieco ponad 700 tys. zł .
Lotec Sirius
Wiadomo jak będzie wyglądał Lotec Siruis przygotowany na rok 2009.
Tagi: Lotec, Sirius


Polecamy strony: