Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motoryzacja

Lista podkategorii:
Toyota pokaże elektryczny samochodzik.
Podczas salonu samochodowego w Detroit Toyota pokaże nowego Priusa i całkowicie elektryczny samochodzik.
Tagi: Toyota, Prius
Alfa Romeo MiTo
Alfa MiTo to bezpieczne i niepowtarzalne auto, charakteryzujące się doskonałym dynamizmem, niskim zużyciem paliwa, niską emisją zanieczyszczeń oraz niewielkimi wymiarami. Ponadto, samochód oferuje idealne właściwości jezdne, które zawdzięcza nowoczesnemu zawieszeniu i bezpośredniemu układowi kierowniczemu, które są proponowane po raz pierwszy w samochodzie tej kategorii. Co więcej, MiTo, podobnie jak każda Alfa Romeo, stanowi esencję awangardowej technologii, dzięki takim elementom wyposażenia, jak: Alfa D.N.A., elektronicznemu układowi Q2, DST oraz małym, ale mocnym silnikom.
Tagi: Alfa Romeo, MiTo
Alfa Romeo MiTo  -  Pięć gwiazdek Euro NCAP
Alfa Romeo MiTo może się poszczycić zdobyciem prestiżowych pięciu gwiazdek Euro NCAP, co plasuje ją na szczycie segmentu, jeśli chodzi o zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa.
Tagi: Alfa Romeo, MiTo
Mitsubishi  Lancer Sportback
Mitsubishi z nadwoziem typu hatchback. Najważniejsze cechy tego auta, produkowanego w Japonii to niezwykła sylwetka z oferowanym w standardzie charakterystycznym tylnym spoilerem, doskonałe własności jezdne, uzyskane dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych oraz bogata lista wyposażenia
Mercedes-Benz   BlueEFFICIENCY
Mercedes-Benz oferuje swoim Klientom dwie nowe limuzyny stworzone na bazie nowej klasy C. Modele o oznaczeniach C 180 Kompressor BlueEFFICIENCY i C 200 CDI BlueEFFICIENCY zużywają o około 12\% paliwa mniej niż pojazdy na bazie, których powstały.
Mercedes-Benz bije rekord sprzedaży
Po raz pierwszy w historii polscy klienci odebrali w ciągu roku ponad 4000 osobowych Mercedesów. Wynik ten będzie jeszcze poprawiony o dane z ostatnich dni grudnia, bowiem na klientów, pomimo znacznego wzrostu kursu Euro, nadal czekają w salonach bardzo atrakcyjne oferty. Największy sukces odniosły modele Klas B, C i M, które odnotowały kilkudziesięcioprocentowe wzrosty. Klienci odebrali także pierwsze modele BlueEFFICIENCY.
Volkswagen   Scirocco
Robi wrażenie. I nic nie można na to poradzić. Wyjątkowy design, który idzie w parze z imponującymi możliwościami technicznymi. Opieranie się jego atutom nie ma sensu.
Volkswagen Scirocco został wybrany samochodem roku przez magazyn "Top Gear"
Jury popularnego brytyjskiego magazynu Top Gear przyznało trzeciej generacji Volkswagena Scirocco tytuł najlepszego samochodu roku.
LEXUS LF-A ROADSTER
LF-A Roadster to zapierający dech w piersiach model o nadwoziu otwartym, który wywodzi się w prostej linii ze sportowego samochodu koncepcyjnego Lexus LF-A.
Tagi: LEXUS, LF-A, ROADSTER
Bugatti Veyron 16.4
Jeden z najszybszych i najdroższych samochodów na świecie, ze zmierzoną prędkością maksymalną 407 km/h. Do setki rozpędza się w 2,5 sekundy.Produkowany jest przez Volkswagena. Sprzedawany pod marką Bugatti (Volkswagen jest obecnie właścicielem Bugatti). Został nazwany na cześć kierowcy wyścigowego Pierre'a Veyrona, który wygrał 24-godzinny wyścig Le Mans w 1939, ścigając się dla firmy Bugatti.


Polecamy strony: