Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motoryzacja

Lista podkategorii:
HONDA  S2000
Honda S2000 wzbudza zachwyt młodych ludzi oraz wszystkich tych, którzy kochają i podziwiają sportowe samochody.
Tagi: Honda, Samochody
HITACHI  CP-WX410
Wielofunkcyjny projektor wymagający minimum konserwacji. Cyfrowy projektor multimedialny .
Tagi: Hitachi, Hdmi
JAGUAR XF
Jaguar XF to połączenie sportowych osiągów i stylistyki samochodu, z doskonałością, funkcjami i przestrzenią luksusowego samochodu typu sedan. XF jest ucieleśnieniem filozofii Jaguara - tworzenia pięknych, szybkich samochodów - i definiuje nowe doświadczenie jazdy samochodem: Sportowy Luksus.
Tagi: Jaguar, Samochody
AUDI  Q7 V12 quattro
Najmocniejszy w swojej klasie samochód napędzany silnikiem diesla. Jednostka napędowa V12 uzyskuje z sześciu litrów pojemności moc 368 kW (500 KM) i moment obrotowy 1.000 Nm. Przyspieszenie od zera do 100 km/h w zaledwie w 5,5 sekundy. Takich parametrów i wyników nie powstydziłby się żaden sportowy samochód. Osiągi tego dwunastocylindrowego silnika nie są jedyną cechą, która wzbudza podziw. Doskonałe jest także spalanie. Średnio zużywa on 11,9 litrów na 100 km.
Tagi: AUDI, Samochody
"Autonis 2008" - nagrody za najpiękniejszy design AUDI
"Autonis 2008" – prestiżowy plebiscyt niemieckiego czasopisma "auto motor und sport" dotyczy najlepszych nowości stylistycznych w motoryzacji. Na czele rankingu stanęły: Audi A3, Audi A4 i Audi Q5. Pokonując swych rywali, marka z czterema pierścieniami na masce potwierdziła swoją silną pozycję na rynku motoryzacyjnym.
Tagi: AUDI, A3, A4, Q5
Lamborghini Murcielago R-GT
Niemiecka firma Reiter Engineering przygotowała Lamborghini Murcielago R-GT, który będzie dopuszczony do zwykłego ruchu drogowego.
Tagi: Lamborghini
BMW Z4
Nowy model BMW Z4. Zgodnie z ostatnimi tendencjami w motoryzacji bedzie miał składany dach, wykonany nie z brezentu, tylko z lekkiego aluminium.
Tagi: BMW, Samochody
SAAB - Modele roku 2009 (MY09)
Modelom roku 2009 wyznaczyliśmy nowe standardy wyposażenia praktycznie nie zmieniając cen. Klasyczny Saab 9-5 jest jednym z najbardziej cenionych modeli w historii naszej marki. Uznawany za wzór dynamicznej stylistyki, oprócz niezwykle inspirujących doświadczeń za kierownicą, Saab 9-5 zapewnia mnóstwo innowacyjnej wszechstronności i bezpieczeństwo rzeczywiste na najwyższym poziomie. Do wyboru są tylko turbodoładowane silniki. Ponadto, w każdym Saabie 9-5 2.0t bezpłatnie montujemy oryginalny zestaw Saab Tuning Kit zwiększający moc silnika ze 150 KM do 185 KM. Natomiast silnik diesla 1.9 TiD o fabrycznej mocy 150 KM wzmacniamy zestawem „Hirsch Performance Upgrade” do 175 KM.
Tagi: Saab, Linear, Vector, Aero
Saab XWD
Saab XWD to nowy innowacyjny system napędu wszystkich kół, gotowy do akcji zaraz po przekręceniu kluczyka w stacyjce flagowego modelu Saab 9-3 Aero XWD.
Tagi: Saab, Aero XWD
NOWE MITSUBISHI PAJERO JUŻ W POLSCE!
W polskich salonach Mitsubishi debiutuje właśnie zmodernizowany Mitsubishi Pajero - 12-krotny zwycięzca słynnego Rajdu Dakar i prawdziwie terenowy model spod znaku Trzech Diamentów.


Polecamy strony: