Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motoryzacja

Lista podkategorii:
NOWE RENAULT THALIA LAUREATEM NAGRODY AUTOBEST 2009
Nagroda Autobest jest przyznawana najlepszemu samochodowi na rozwijających się rynkach Bułgarii, Czech, Cypru, Chorwacji, Macedonii, Grecji, Węgier, Polski, Rumunii, Rosji, Serbii, Słowacji, Słowenii, Turcji i Ukrainy. W jury konkursu zasiada piętnastu dziennikarzy motoryzacyjnych z tych krajów.
Tagi: RENAULT, THALIA
Promocje u NISSANA
Nissan wprowadza trwającą do 6 stycznia przyszłego roku promocję obejmującą większość swoich modeli. Rabaty cenowe sięgają do 37\% w przypadku pickupa NP300, zaś wśród aut dostawczych nawet do 45\% na model Primastar.
Ranking ADAC
Automobilklub ADAC przygotował na koniec roku raport dotyczący zadowolenia kierowców.
AC/DC   Black Ice ( Steel Box)
Jeden z najbardziej oczekiwanych comebacków tego roku - album AC/DC "Black Ice" - jest już Platynową Płytą. Pierwszy od ośmiu lat krążek rockerów z Australii spotkał się nie tylko z entuzjazmem krytyków, ale i kupujących płyty polskich fanów.
Tagi: AC/DC, DVD, CD, Black Ice
Konsola Speed-Link Vmax16
VMAX16 to nowoczesna i łatwa w obsłudze konsola zapewniajaca rozrywkę całej rodzinie zaprojektowana we współpracy z firmą Speed-Link. Dodatkowo w zestawie znajduje sie blisko 40 gier i zróznicowane kontrolery imitujace sprzęt sportowy.
CHEVROLET - PROMOCJE DETALICZNE NA SAMOCHODY
Chevrolet oferuje szeroki wybór modeli i doskonałą jakość za rozsądną cenę. Poznaj nasze samochody, sprawdź, który najbardziej Tobie odpowiada.Sprawdź promocje.
Honda zdobyła najwyższą ogólną ocenę w testach zderzeniowych EuroNCAP!
Honda Accord uzyskała najwyższą ogólną ocenę w testach zderzeniowych EuroNCAP w klasie dużych samochodów rodzinnych.
Tagi: Honda, Accord
Cel Volvo na najbliższe 10 lat
Volvo Cars pracuje nad wprowadzeniem nowej strategii bezpieczeństwa Volvo. Jej celem jest projektowanie samochodów, w których nie dochodziłoby do wypadków. Szwedzki producent dąży do tego, aby do 2020 r. w samochodach Volvo nikt nie ginął i nie odnosił obrażeń. Ideą - bezkolizyjna wizja przyszłości.
Tagi: Volvo
VOLVO  pierwsze zdjęcia koncepcyjnego modelu  S60
Volvo S60 Concept - najnowszy koncepcyjny model Volvo zaprezentowany zostanie w styczniu na targach motoryzacyjnych w Detroit. Samochód zapowiada model seryjny, który na rynku pojawi się w 2010 roku.
Tagi: Volvo, Samochody
FORD - NOWA FIESTA
Stylistyka Nowej Fiesty jest w pełni zgodna z nową koncepcją stylistyczną kinetic Design, według której Ford projektuje wszystkie swoje nowe samochody.
Tagi: Ford, Fiesta, ECOnetic


Polecamy strony: