Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motoryzacja

Lista podkategorii:
Mercedes-Benz SL 65 AMG Black Series – luksusowe coupé o niebotycznych osiągach, czyli oferta dla wymagających.
Podczas treningów kwalifikacyjnych zawodnicy Creative Honda Racing wywalczyli: Tomek Kędzior 5 pole startowe z czasem 1:39,743, a Rafał Herman 13 (1:42,476).
Tagi: Creative, Honda
Firma Creative, światowy lider w dziedzinie produktów przeznaczonych do rozrywki cyfrowej, rozszerza umowę sponsorską z zespołem wyścigowym CREATIVE HONDA RACING na sezon 2008.
Tagi: Creative, Honda
USD nie jest wcale symbolem dolara amerykańskiego jakby mogło się wydawać. Przeciwnie, twórca tego świetnie wyglądającego konceptu jest z pochodzenia Turkiem. Wcześniej Ugur Sahin - bo o nim mowa - zasłynął z ciekawych projektów Corvette Z03
RICOH  PLATINIUM SPONSOREM 36. RAJDU ELMOT-REMY
Już po raz piąty sponsorował Rajd Elmot-Remy w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się we Świdnicy, 9-10 maja br.
Tagi: Ricoh
Hyundai i Kia oczekują oprogramowania Microsoftu
W pojazdach obu firm ma zamiar pojawić się oprogramowanie Microsoftu, które ma na celu zapewnić rozrywkę pasażerom podczas podróży. Pierwsze ego typu modele mają się pojawić na rynku w 2010 roku. Auta posiadające owe aplikacje mają mieć możliwość sterowania zestawem audio i telefonem a także rozpoznawać głos właściciela.
Od 1 kwietnia 2008 posiadać go będą wszystkie samochody osobowe, zarejestrowane po raz pierwszy po 1 kwietnia 2008.
Tagi: Mercedes
Zap przedstawia plany na elektryczny samochód.
Dwa lata temu Zap stał się specjalistą od transportu z zasilaniem elektrycznym . Siedziba firmy znajduje sie w Santa Rosa. Wtedy też pierwszy raz wypłyneły plany z luksusowym samochodem z napędem elektrycznym. Prototyp ma pwstać w 2008 roku a najpóźniej na początku 2009. Od tego czasu niewiele się zmieniło .
2008 Honda Element SC
Oryginalny Honda Element został przeznaczony dla podróżników i sportowców , którzy załadowaliby auto sprzętem sportowym i turystycznym np namiotem i rowerami górskimi.
Tagi: Honda
Wystawa samochodów Genewa 2008
Coroczna wystawa samochodów Genewy opisuje siebie jako pomost do świata motoryzacji bardziej niż jakieś inne wydarzenie w samochodowym kalendarzu .


Polecamy strony: