Nowości, ciekawostki, nowinki techniczne, nowosci

Motoryzacja

Lista podkategorii:
Nowe Audi A6 Avant
Niezwykle innowacyjne, eleganckie i reprezentacyjne - siódma generacja Audi A6 Avant wyznacza nowe trendy w klasie biznes.
Tagi: Audi, Auto
Mercedes SLS AMG Roadster
SLS AMG Roadster to kwintesencja współczesnego samochodu sportowego. Aluminiowe nadwozie typu spaceframe, 6,2-litrowy motor V8 o mocy 420 kW (571 KM) i maksymalnym momencie obrotowym 650 Nm, siedmiobiegowa, dwusprzęgłowa przekładnia zamontowana w układzie transaxle i sportowe zawieszenie z podwójnymi, aluminiowymi wahaczami poprzecznymi .
Gama vanów Mercedes-Benz z napędem na cztery koła
Twardy Vito 4x4, wszechstronny Sprinter 4x4, niezniszczalny Vario 4x4 i elegancki Viano 4Matic - każdy z wielkopojemnych modeli Mercedes-Benz oferowany jest z napędem na cztery koła.
Harley-Davidson Nascafe Racer
Firma zegarmistrzowska Bell & Ross oraz Shaw Harley Davidson połączyli siły, aby opracować jednorazowy model motocyklu Bell & Ross inspirowanego Nascafe Racer.
Porsche Cayman S Black Edition
Porsche Cayman S Black Edition zadebiutuje na rynku w 500 egzemplarzach i będzie dostępny w salonach od lipca w przyzwoitej cenie $68.450. :0(
Tagi: Porsche, Auto
AUDI AG
Miniony rok okazał się być rekordowy i zostanie zapamiętany jako najlepszy w dotychczasowej historii marki.
Tagi: Audi, Auto
 Fiat 500 Coupe Zagato Concept
Fiat 500 Coupe Zagato - koncepcyjny samochód stworzony przez jedną z najsławniejszych firm z branży wzornictwa motoryzacyjnego, we współpracy z Centro Stile, zobaczymy w Genewie.
Tagi: Fiat, Auto
Renault R-Space Concept
R-Space Concept zdobi stoisko Renault na targach samochodowych w Genewie.
Tagi: Renault, Auto
Mazda Minagi Concept
W Genewie zadebiutował kolejny reprezentant nowego designu, tym razem opatrzony w karoserię kompaktowego SUV-a. "Kodo" - taką nazwę nosi nowy język stylistyczny Mazdy, łączący w sobie dynamikę, elegancję i nowoczesność.
Tagi: Mazda, Auto
Toyota FT-86 II Concept w Genewie
Toyota pokazała na tegorocznym salonie Geneva Motor Show drugie wcielenie prototypu FT-86.
Tagi: Toyota, Auto


Polecamy strony: